VAATA OTSE | Eestlannad jätkavad laskesuusa MM-i, Tomingas esimesena rajal | Laskesuusatamine

1707493932 2206318he25at24

Tere tulemast laskesuusatamise maailma! Täna toimub põnevus ja põnevus on põhjustatud laskesuusatamise MM-st, kus Eesti naised jätkavad oma võistlusi. Kõik silmad on pööratud rajale, sest meie enda Regina Tomingas on esimene, kes astub võistlusele. See on põnev hetk, mis haakub tuhandeid inimesi televiisoridest ekraanide ette. Niisiis, võtke istet ja valmistuge nägema, kuidas Eesti laskesuusatajad võitlevad kuldmedali nimel!

Tšehhis Nove Mestos toimuvad laskesuusatamise maailmameistrivõistlused jätkuvad reedel naiste 7,5 kilomeetri sprindisõiduga, kus esimesena asub rajale eestlanna Tuuli Tomingas. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 18.00, kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

MM-i avapäeval segateatesõidus 12. koha teeninud Tomingas alustab reedest võistlust esimesena, pool minutit hiljem saab lähte teatesõidus kulla teeninud prantslanna Julia Simon.

Järgmisena läheb eestlannadest rajale Susan Külm, kes stardib 37. ning orienteeruvalt kell 18.38. Regina Ermits saab lähte 68. võistlejana, tema stardiaeg on kell 18.54 ning Johanna Talihärm stardib 81. positsioonilt kell 19.00.

Mullune maailmameister Denise Herrmann-Wick tänavu tiitlit ei kaitse, sest lõpetas kevadel karjääri. Hõbemedali teeninud rootslanna Hanna Öberg saab lähte kuuendana.

Tänavuse MK-sarja üldliider Ingrid Landmark Tandrevold võistleb stardinumbriga 26, lisaks asuvad võistlustulle muuseas Justine Braisaz-Bouchet (stardinumber 21), Lisa Vittozzi (23), Elvira Öberg (11), Lou Jeanmonnot (5) ning Lena Häcki-Gross (13).

Ka mullu olid samad neli eestlannat MM-il võistlustules, parim oli 40. kohaga piirdunud Tomingas. Jälitussõidule pääses toona veel 60. kohaga lõpetanud Külm, Ermits oli 64. ning Talihärm 91.

Kokkuvõttes jätkavad Eesti naised laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel võistlemist ning Tomingas astub esimesena rajale. Laskesuusatamise MM on suur väljakutse ja võimalus näidata end parimate hulgas. Eestlased on näidanud head vormi ning loodame nende esinemiselt edukat tulemust. Laskesuusatamine on populaarne spordiala ning jätkame põnevusega Eesti sportlaste esinemise jälgimist maailmameistrivõistlustel. Soovime kõigile sportlastele jõudu ja edu ning loodame näha Eesti lippu kõrgel poodiumil!

Loe rohkem:  Norra näitas Otepää MM-il noormeeste teatesõidus võimu, Eesti üheksas | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga