USA kaitseminister sai haiglast välja | Välismaa

2258748h6a7ct24

Tere tulemast Eestisse! Viimaseid uudiseid USA-st – kaitseminister Lloyd Austin on haiglast välja saanud ja naases tööle. Sellest on saanud suur sündmus kogu USA jaoks ning see on tähendusrikas ka rahvusvahelisel tasandil. Austin on tuntud oma pühendumuse ja juhtimisoskuste poolest ning tema naasmine on kindlasti oluline sündmus kaitseministeeriumis ja laiemalt kogu USA välispoliitikas. See uudis võib mõjutada ka Eesti ja USA suhteid, seega jälgige huviga, kuidas see arenguid mõjutab.

Pentagon teatas teisipäeval, et USA kaitseminister Lloyd Austin sai haiglast välja ning ta peaks sel nädalal naasma Pentagoni tööle.

Pentagon teatas, et Austin jätkab oma tööülesannete täitmist kodus. Varem asendas Austinit tema asetäitja Kathleen Hicks. Kaitseministeerium lisas, et Austin naaseb Pentagoni juba sel nädalal. 

Pentagoni pressiesindaja Sabrina Singh kinnitas juba varem, et Austini tervis on hea ning ta saab haiglast välja. 

Austin sattus pühapäeval haiglasse põieprobleemi tõttu ja ta sai vajalikku ravi Ta võitleb ka eesnärmevähiga, kuid viimane raviprotseduur polnud vähiga seotud. Arstid on varem öelnud, et Austin peaks ka vähist täielikult paranema. 

Singh ütles veel, et Austin osaleb kolmapäeval Ukraina kontaktrühma koosolekul. Valge Maja ametnik ütles telekanalile CNN, et Joe Biden ja Austin vestlesid teisipäeval telefoni teel ning president soovis talle paranemiseks edu. 

Austini tervis sattus meedia tähelepanu alla detsembris. Kaitseminister kadus detsembri lõpus ja jaanuari alguses avalikkuse vaateväljast, kui tal tekkisid 22. detsembri eesnäärme operatsiooni järel tüsistused.

Valget Maja teavitati Austini haiglasse sattumisest 4. jaanuaril ja kongressi 5. jaanuaril, Biden sai vähidiagnoosist teada aga alles 9. jaanuaril.

In conclusion, the news of the US Defense Secretary being discharged from the hospital is a relief for many people. It is important for the leader of a powerful country like the USA to be in good health in order to carry out their duties effectively. We hope that the Defense Secretary will continue to recover and be able to resume their important role in ensuring the security and defense of the United States. This news also highlights the ongoing importance of prioritizing health and well-being, especially for those in leadership positions.

Loe rohkem:  Zelenski Vilniuses: Leedu lubas Kiievile veel 200 miljoni eest sõjalist abi | Välismaa

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga