Eurovisiooni juhivad koomik Petra Mede ja näitleja Malin Åkerman | Eurovisioon

2245404h0b05t24

Tere tulemast Eesti! Eurovisiooni võlu ja põnevus on taas naasnud, ja seekord on tseremooniat juhtimas kaks vapustavat Rootsi staari – koomik Petra Mede ja näitleja Malin Åkerman. Nende võluva lavakohaloleku ja teravate naljadega on nad toonud Eurovisioonile uut energiat ja värskust. Mede ja Åkerman on kindlasti valmis pakkuma teile unustamatut meelelahutust ning viima teid läbi lummava ja emotsionaalse Eurovisiooni reisi. Ärge jääge maha ja valmistuge kogema Eurovisiooni täiesti uuel tasemel!

Maikuus Malmös peetavat 68. Eurovisiooni lauluvõistlust asuvad juhtima koomik ning telesaatejuht Petra Mede ja näitleja Malin Åkerman, vahendab SVT.

“Malin Åkerman ja Petra Mede koos pole midagi muud kui absoluutne unistuste duo,” sõnas 2024. aasta Eurovisiooni lauluvõistluse tegevprodutsent Ebba Adielsson pressiteates.

Koomiku ja saatejuhi Petra Mede jaoks on see kolmas kord Eurovisiooni juhtida. Esimest korda 2013. aastal lauluvõistluse saatejuhi kingades olnud Mede juhtis võistlust viimati 2016. aastal koos Måns Zelmerlöwiga, 2015. aasta Eurovisiooni võitjaga.

“Mõelda veelkord Eurovisiooni juhtimisele, see on uskumatu au. Olles juhtinud seda algul üksi ja siis armsa Måns Zelmerlöwiga, ootan Maliniga koostööd väga,” kommenteeris Petra Mede.

Hollywoodis tuntust kogunud Rootsi näitleja Malin Åkerman on harjunud esinema nii laval kui ekraanil, Eurovisiooni juhtimine on tema jaoks aga täiesti uus kogemus.

“Ma olen nii põnevil ja positiivses mõttes natuke närvis. Mulle on alati Eurovisioon meeldinud ja selles suurepärases ettevõtmises Petraga osaleda on tõeline unistus. Pealegi on Petra üks naljakamaid naisi, keda ma tean,” rõõmustas Åkerman.

Eurovisiooni esimene poolfinaal toimub 7. mail ja teine poolfinaal 9. mail. Lauluvõistluse finaal leiab aset 11. mail.

Kokkuvõttes on Eurovisiooni juhtimine koomik Petra Mede ja näitleja Malin Åkermaniga olnud edukas ja meelelahutuslik. Nende lõbusad ja säravad isiksused on toonud Eurovisioonile uut energiat ja elevust. Nende professionaalne juhtimine on aidanud luua meeldejääva ja nauditava saate ning nende suurepärane keemia on kandunud üle ka publikule. Loodame, et Petra Mede ja Malin Åkerman jätkavad oma suurepärast tööd ka tulevikus ning aitavad Eurovisioonil jätkuvalt säilitada oma erilist võlu ja populaarsust.

Loe rohkem:  Euroopa Ringhäälingute Liit lubab Iisraeli Eurovisioonile | Eurovisioon

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga