Tuleval nädalal on “Plekktrummi” külaline Ene Ergma | Kultuurisaated

2271924hffc9t24

Tuleval nädalal on “Plekktrummi” külaliseks Ene Ergma, kes on tuntud ja armastatud Eesti teadlane, poliitik ja endine parlamendisaadik. Ergma on alati olnud pühendunud kultuuri ja teaduse edendamisele ning tema saabumine “Plekktrummi” on kindlasti põnev uudis kõigile telesaadete fännidele. Eelmisel aastal sai Ergma Sille Kapperi auhinna elutöö eest, mis tõestab tema olulist rolli Eesti kultuuri ja teaduse valdkonnas. Olge kindlasti “Plekktrummi” ees TV3-s, et kuulda Ene Ergma huvitavaid mõtteid ja lugusid oma pika karjääri jooksul.

Järgmisel esmaspäeval on kultuurisaates “Plekktrumm” külas astrofüüsik Ene Ergma.

Ühel kosmilisel põhjusel on iga nelja aasta järel veebruaris 29 päeva. Tänavu tähistab sellel päeval oma 80. sünnipäeva astrofüüsik Ene Ergma. Kui palju on inimkond tema eluaja jooksul lähemale jõudnud universumi saladustele? “Plekktrummi” külaline on astrofüüsik Ene Ergma.

“Plekktrumm” on ETV2 eetris esmaspäeval kell 22.00. Saadet juhib Joonas Hellerma.

Kokkuvõttes võib öelda, et “Plekktrummi” järgmise nädala saade tõotab tulla äärmiselt põnev ja hariv, kuna külaliseks on endine Eesti parlamendi esimees Ene Ergma. Tema kogemused ja teadmised Eesti poliitikast ning teadusest pakuvad kindlasti põnevat vaatenurka erinevatele teemadele. Ergma on tuntud oma karismaatilise isikupära ja terava mõistuse poolest, seega on oodata ka äärmiselt haaravat vestlust saatejuhi ja külalise vahel. Kindlasti on see saade, mida kultuuri- ja poliitikahuvilised ei tohiks ilma jätta!

Loe rohkem:  "Plekktrummi" külaline on tuleval nädalal kirjanik Kaarel B. Väljamäe | Kultuurisaated

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga