Tuleval nädalal on “Plekktrummi” külaline ajaloolane Katariina Sofia Päts | Kultuurisaated

1656877h4a75t24

Tere tulemast! Järgmisel nädalal on meil au tervitada ajaloolane Katariina Sofia Pätsi saates “Plekktrumm”. Päts on tuntud oma sügava huvi ja ekspertiisi poolest Eesti ajaloo ja kultuuri vastu ning tema osalus lubab meil heita pilgu minevikku läbi tema silmade. Oleme kindlad, et tema külaskäik pakub põnevat ja harivat kogemust kõigile meie vaatajatele. Ärge jätke vahele võimalust saada osa sellest ajaloolisest intervjuust!

Järgmisel esmaspäeval on kultuurisaates “Plekktrumm” külas noor ajaloolane ajaloolane Katariina Sofia Päts.

Päev enne vabariigi aastapäeva tähistatakse Eesti riigi ühe looja ja esimese presidendi Konstantin Pätsi 150. sünniaastapäeva. Kuidas mõtestada Pätsi elusaatust ja tema tegevusega seotud vastuolusid? “Plekktrummi” külaline on Konstantin Pätsi järeltulija, noor ajaloolane Katariina Sofia Päts.

“Plekktrumm” on ETV2 eetris esmaspäeval, 19. veebruaril kell 22. Saadet juhib Joonas Hellerma.

Kutsume kõiki huvilisi jälgima järgmisel nädalal “Plekktrummi”, kus külaliseks on ajaloolane Katariina Sofia Päts. Tema põhjalikud teadmised Eesti ajaloost ja kultuurist lubavad meil oodata põnevat ja harivat saadet. Ootame põnevusega, mida Pätsil on meile jagada ning kuidas ta suudab meid ajalooliste faktide ja lugudega kaasa tõmmata. Olgu see saade kõigile ajaloohuvilistele meelepäraseks elamuseks ja uueks avastusretkeks meie imelises Eesti kultuuris. Ärge unustage jälgida “Plekktrummi” tuleval nädalal!

Loe rohkem:  Evelin Võigemast: kunstidest, mida sügavuti ei tunne, on kergem vaimustuda | Kultuurisaated

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga