Flydubai alustab oktoobrist regulaarlendudega Tallinna ja Dubai vahel | Majandus

2260140hc718t24

Tere tulemast uue lennufirma Flydubai teenuste Tallinna ja Dubai vahel! Alates oktoobrist saavad reisijad nautida regulaarlende mugavate lennuaegadega ja taskukohaste hindadega. See avab uusi võimalusi äri- ja puhkusereisideks, ning tugevdab majanduslikku ja kultuurilist sidet Eesti ja Araabia Ühendemiraatide vahel. Flydubai pakub kaasaegset lennukogemust kõrgtasemel teenindusega, mis muudab reisimise nauditavaks ja stressivabaks. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja broneerige oma lend juba täna!

Alates 12. oktoobrist on võimalik lennata esimest korda Eesti ajaloos Tallinnast regulaarlennuga otse Araabia Ühendemiraatidesse Dubaisse. Lennud hakkavad toimuma kolm korda nädalas ning lennu kestvuseks on umbes seitse tundi.

Tallinna Lennujaama juhatuse liikme Eero Pärgmäe sõnul on lennujaam aastaid teinud tööd Dubaiga lennuühenduse loomiseks ning oma panuse sellesse on andnud väga paljud inimesed.

“Tunneme alati suurt rõõmu, kui Tallinnast mõni uus liin avatakse või uus lennufirma meie turule tuleb, kuid seekord on meie rõõm eriti suur – tegemist on ajaloos esimese regulaarliiniga Tallinnast Dubaisse, suurimasse linna Pärsia lahe ääres,” ütles Pärgmäe.

Pärgmäe märkis, et lisaks Flydubai liinivõrgule, avaneb Flydubai kaudu Eesti reisijatele kogu Emirates’i liinivõrgustik. “See tähendab, et pileteid saab osta Emirates Airlines kaudu algusega Tallinnast ning lennata vahemaandumisega Dubais avastama näiteks Aasia ja Vaikse ookeani riike, Austraaliat, Aafrikat, Ameerikat ja Lähis-Ida riike,” lisas Pärgmäe.

Otselennu piletid Dubaisse on nüüd müügil lennufirma kodulehel. Flydubai liinivõrk koosneb 120 sihtkohast 54 riigis Aafrikas, Kesk-Aasias, Kaukaasias, Kesk- ja Kagu-Euroopas, Pärsia lahe piirkonnas, Lähis-Idas ja Kagu-Aasias.

Flydubai lennukipark koosneb Boeing 737 tüüpi lennukitest. Alates 2009. aastal tegevuse alustamisest on Flydubai teenindanud enam kui 100 miljonit reisijat.

Kokkuvõttes on Flydubai otsus alustada regulaarlende Tallinna ja Dubai vahel hea uudis nii Eesti majandusele kui ka reisijatele. See toob kaasa uusi äri- ja turismivõimalusi ning tugevdab kahe riigi vahelisi suhteid. Lisaks avab see uusi sihtkohti ja ühendusi Aasia, Lähis-Ida ja Aafrikaga. Tervitame seda uut arengut ja loodame, et see toob kaasa kasvu nii lennundussektoris kui ka turismi ja kaubanduse valdkonnas. Flydubai otsus Tallinnaga regulaarlende avada on oluline samm Eesti ja Duba vaheliste suhete tugevdamiseks ja meie riigi rahvusvahelise koha kindlustamiseks.

Loe rohkem:  Autokütuse jaehindade tihe kõikumine jätkub ka lähikuudel | Majandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga