Tormis Laine jäi Kanadas esimesena pjedestaalilt välja | Mäesuusatamine

744655h36dct24

Eestlaste uhkus Tormis Laine pidi Kanadas pettumusega leppima, kui ta jäi esimest korda pjedestaalilt välja mäesuusatamise võistlusel. See noor andekas sportlane on seni olnud üks meie kõige lootustandvamaid talente, kuid seekord ei olnud tulemus tema kasuks. Laine on tõestanud end mitmel rahvusvahelisel võistlusel, kuid käsitleb seda kogemust kui väärtuslikku õppetundi ja motivatsiooni edaspidiseks treeninguks. Eestlased usuvad tema võimesse taastuda ja naasta tugevamana kui kunagi varem.

Mäesuusataja Tormis Laine saavutas Kanadas Mont Ste-Maries toimunud Põhja-Ameerika kontinentaalkarika etapil (NAC) suurslaalomis neljanda koha.

Laine sai esimesel läbimisel kirja paremuselt viienda aja 54,43 ning teisel läbimisel 58,42. Koguaeg 1.52,85 andis eestlasele kokkuvõttes neljanda koha.

Võitjaks tuli rootslane Isac Hedströem, kellele Laine kaotas 0,42 sekundiga. Teise koha sai ameeriklane Cooper Puckett (+0,12) ja kolmas oli kanadalane Riley Seger (+0,39). Kokku sai tulemuse kirja 52 sportlast.

Kuigi Tormis Laine jäi Kanada mäesuusatamise võistlusel esimesena pjedestaalilt välja, võib teda ikkagi tunnustada selle eest, et ta osales tipptasemel võistlusel ja pani end proovile raskel rajal. Oluline on meeles pidada, et spordivõistlustel võib alati olla ootamatuid üllatusi ning oluline on säilitada positiivne suhtumine ja jätkata treenimist ning pingutamist. Loodame, et Tormis Laine saab sellest kogemusest jõudu juurde ja jätkab oma suusatamise karjääri veelgi paremate tulemuste poole liikudes.

Loe rohkem:  Odermatt võttis kodupubliku ees kaua ihaldatud võidu | Mäesuusatamine