Toomas Uibo: rekord on see, et sain päevas postkasti 101 armastuskirja | Elu

2292381h22ect24

Tere tulemast Eestisse! Üllatav uudis – Toomas Uibo, kohalik elanik, on saavutanud uskumatu rekordi saades päevas lausa 101 armastuskirja oma postkasti! Seepeale on kogu riik rääkinud vaid sellest ühest mehest, kes suudab tõmmata ligi nii palju armastust ja tähelepanu. Mis on tema saladus? Mis teeb temast nii erilise inimese? Tutvuge lähemalt Toomas Uiboga ning saate teada, kuidas üks väike postkast võib muuta kellegi elu täielikult.

Tuntud Eesti meeslauljad lähevad märtsis kontserttuurile “Legendide laulud”. Saates “Hommik Anuga” rääkisid nad aga hoopis naistest ja armastusest. Muusik Toomas Uibo tõdes, et tema ei jaganud pikka aega armastusest midagi.

Toomas Uibo meenutas, et tema rekord oli 1980. aastatel, kui ta sai päevas 101 armastuskirja. “Ma olin siis 12-13aastane,” ütles ta ja lisas, et toona ta ei jaganud armastusest midagi. “Ma ei jaganud päris pikka aega, sest Tartu poisina oli mul pruut Tallinnas, olime paar musi teinud ka, kõigile sõpradele rääkisin ka seda, aga jama oli selles, et tüdruk ei teadnud, et ta on minu pruut ning see kestis aastaid, kus mina arvasin, et ta on minu pruut, aga ma ei öelnud seda talle.”

Marko Matvere tõdes, et tema esimese armastuse lugu oli pigem rohmakas ja jämedakoeline. “Ega mehed suuga ei armasta, nad ei räägi sõnu, me jääme tummaks, oleme löödud vaikusega, kui kohtame kedagi,” nentis ta ja lisas, et naistel jääb vahel mulje, et mehed arutavad naiste üle omakeskis. “Aga tegelikult ei aruta.”

“Ma olen aru saanud, et naistel on peas kogu aeg emotsioonide torm, nad mõtlevad paljudele asjadele korraga ja lülituvad nende voogude vahel, aga nad ei saa aru, et mehele on kõige olulisem tühiolek, kui peas ei olegi ühtegi mõtet,” tõdes Matvere.

Loe rohkem:  Kuidas kasvatada lillepotivabasid orhideesid? | Elu

Toomas Uibo’s record of receiving 101 love letters in a day is truly remarkable and speaks to his charm and charisma. It is heartwarming to see so much love and admiration being expressed towards one person. It is a reminder that love can bring joy and positivity into our lives, and that small gestures of affection can have a big impact. Toomas Uibo’s experience is a testament to the power of love and the importance of sharing our feelings with those we care about.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga