Tiitlit jahtiv Levadia tõi meeskonda neljanda brasiillase | Premium liiga

2292248h38f8t24

Levadia, üks Eesti tuntuimaid jalgpalliklubisid, on enda ridadesse toonud järjekordse brasiillase, kes aitab neil saavutada soovitud tiitleid Premium liigas. Uus tulija lisab meeskonnale värsket oskusteavet ja kirevat mängustiili, muutes Levadia veelgi ohtlikumaks vastasele. Brasiillaste panus Eesti jalgpalli arengusse on olnud märkimisväärne ning nende kohalolek meeskonnas annab kindlasti hoogu nii klubi kui ka fännide optimismile tuleviku suhtes. Koos neljanda brasiillasega on Levadia valmis jahtima uusi tiitleid ning võite Premium liigas.

Kümnekordne Eesti jalgpallimeister Tallinna Levadia registreeris meeskonda 21-aastase Brasiilia keskpoolkaitsja Alexandre Lopes Gomesi.

See tähendab seda, et Levadia ridades on algaval hooajal koguni neli Brasiilia mängijat, sest lisaks Alexandrele on meeskonnas ka keskkaitsja Heitor, ründav poolkaitsja Joao Pedro ja tipuründaja Felipe Felicio, kirjutab Soccernet.ee.

Alexandre on 169 sentimeetri pikkune ja 21-aastane keskpoolkaitsja, kes seni mänginud vaid kodumaal. Ta mängis viimati Atletico Mineiro U-20 meeskonnas. Soccerway andmetel on ta Brasiilias kõrgliigas kaks kaks korda olnud esindusmeeskonna pingil, kuid väljakule pole pääsenud. Lisaks on ta sõprusmängus esindanud korra Brasiilia U-20 koondist.

Talvises üleminekuaknas on Levadiaga liitunud ka Nigeeria ründaja Ahmad Gero, Eesti kaitsja Ken Kallaste, Eesti ääremängija Frank Liivak ja Hollandi poolkaitsja Richie Musaba. 

Kokkuvõttes võib öelda, et Levadia meeskonna otsus tuua meeskonda neljas brasiillane on kindlasti huvitav ning värske võimalus meeskonna mängustiili mitmekesistamiseks. Brasiilia jalgpallurid on tuntud oma tehnilise oskuste ja kiiruse poolest, mis võib anda Levadia mängule uut hoogu ja efektiivsust. Loodame, et uus liige aitab meeskonnal saavutada veelgi suuremaid tiitleid ning jääme huviga ootama tema panust ja esitust Premium liigas.

Loe rohkem:  Paide ründaja lahkus Iisraeli tippklubisse | Premium liiga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga