Levadia sõlmis lepingu mullu Taani karikasarjas kuus väravat löönud mehega | Premium liiga

708853h3ccft24

Tere tulemast Eestisse! Levadia Tallinn on teinud põneva käigu, sõlmides lepingu Taani karikasarjas kuus väravat löönud mehega. See on kindlasti suur samm meeskonna jaoks ning lisab põnevust Premium liiga mängudele. See uus omandatud talent võib tõotada suuri asju tulevastel mängudel ja tõsta Levadia võiduvõimalusi. Selle sündmuse tõttu on kohalik jalgpalli fännide hulgas kindlasti suur elevus ning ootusärevus, et näha, milliseid imesid uus mängija väljakul teha suudab.

24-aastase Nigeeria jalgpalluri Ahmad Gero agentuur Onward Sports andis sotsiaalmeedias teada, et mängija sõlmis lepingu kümnekordse Eesti meisterklubi Tallinna Levadiaga.

Viimati Taani tugevuselt kolmanda liiga klubis Thisted FC mänginud Gero alustas hooajaks ettevalmistust Levadias, osaledes treeningmängudes Tallinna Flora, Harkivi Metalisti ja Krõvõi Rihi Krõvbasi vastu. Ta lõi värava nii Florale kui ka Krõvbasile, kirjutab Soccernet.ee.

Gerol jäi Thistedi eest liigas väravasaldo avamata, kuid mullu sügisel jõuti nigeerlase vedamisel Taani karikasarjas kolmandasse ringi, kus kaotati 1:3 kõrgliigas mängivale Silkeborgile. Gero lõi karikas kolme mänguga kuus väravat, sealhulgas ühe Silkeborgi vastu. Varem on Gero mänginud ka Rootsi tugevuselt teises ja kolmandas liigas.

Lisaks Gerole on Levadiaga talvises üleminekuaknas liitunud Ken Kallaste ja Frank Liivak.

Kokkuvõttes on Levadia sõlmimine lepinguga Taani karikasarjas kuus väravat löönud mehega suurepärane uudis Eesti jalgpalli jaoks. See näitab klubi ambitsiooni ja soovi tõsta oma mängu taset. Loodame, et uus mängija suudab aidata klubi jõuda uute kõrgusteni nii Premium liigas kui ka rahvusvahelisel tasandil. Samuti annab see võimaluse Eesti mängijatele näidata oma oskusi ja õppida kogemusi välismaalt. Oleme põnevil näha, kuidas see leping mõjutab Levadia edasist arengut ja ootame huviga uusi saavutusi meie jalgpalliklubilt.

Loe rohkem:  Paide Linnameeskond sõlmis lepingu Eesti koondise kaitsjaga | Premium liiga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga