Teppan jätkab karjääri Ühendemiraatide liigas | Võrkpall

2159083h5ee1t24

Tervitused kõigile võrkpallisõpradele! Põnevad uudised on jõudnud meieni – Eesti võrkpalliäss Kertu Teppan jätkab oma karjääri Ühendemiraatide liigas. See on suurepärane saavutus mitte ainult Kertule, vaid kogu Eesti võrkpallikogukonnale. Tema oskuslik mäng ja pühendumine spordile teevad teda tõeliseks eeskujuks noortele mängijatele. Oleme kindlad, et ta jätkab Eestit väärikalt esindades ja toob palju rõõmu oma fännidele ka Ühendemiraatide liigas. Soovime talle edu ja loodame näha teda võidukalt platsil ka tulevikus!

Eesti võrkpallikoondis diagonaalründaja Renee Teppan lahkus Pärnu võrkpalliklubist ning jätkab oma karjääri Araabia Ühendemiraatides, kus tõmbab selga Al-Wasl VCvõistkonna särgi.

30-aastane Teppan mängis veel laupäeval Pärnu ridades, kui tõi võidumängus Jekabpilsi Luši vastu 25 punkti (+13). Pühapäeval kohtus Pärnu Gargždai Amber Volleyga, kuid selleks mänguks enam diagonaalründaja platsile ei tulnud.

Pärnu Võrkpalliklubi teatas pühapäeva õhtul, et Teppan jõudis kokkuleppele Araabia Ühendemiraatide liigas mängiva Al-Wasl VC-ga. “Loodame ja usume, et tõmbad kunagi veel selga Pärnu Võrkpalliklubi vormi,” kirjutas Pärnu VK ühismeedias.

Teppan alustas klubikarjääri 2010. aastal samuti Pärnuga ning siirdus 2012. aastal Bigbank Tartusse. Järgmised kuus aastat veetis ta erinevates Euroopa klubides, elades Itaalias, Austrias, Poolas, Prantsusmaal ja Belgias. 2020/21 hooajal naasis ta Eestisse Selver Tallinna ridadesse ning läks siis Türki. Seejärel tegi ta peatuse Kreekas ning Poolas, aga liitus sellest hooajast taas Pärnuga.

Kokkuvõttes võib öelda, et Teppan jätkab oma võrkpallikarjääri edukalt Ühendemiraatide liigas. See on suur saavutus nii tema enda kui ka Eesti võrkpalli jaoks. Ta on tõestanud end tugeva ja andeka mängijana ning tema panus meeskonna jaoks on hindamatu. Loodame, et ta jätkab oma head mängu ja aitab oma meeskonna veelgi suurematele võitudele. Oleme uhked tema saavutuste üle ja soovime talle kõike head tema edaspidises karjääris.

Loe rohkem:  Avageimi kaotanud Audentese SG/Noortekoondis tagas koha poolfinaalis | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga