Teenetemärgi pälvinud Ülle Madise: tunnustus tuli väga ootamatult | Inimesed

2211855hbe78t24

Tere tulemast, head inimesed! Täna räägime Ülle Madisest, kes on teenetemärgi pälvinud Eesti jurist ja õiguskantsler. See tunnustus tuli talle ootamatult, kuid kindlasti on see vääriline tunnustus tema pühendumusele ja panusele Eesti õigussüsteemi arendamisel. Meil on õnnelik meel tervitada sellist eeskujulikku ja pühendunud isikut meie seas. Lähme koos avastama, miks Ülle Madise teenetemärk on nii oluline ja milliseid saavutusi ta on selleks teinud.

Presidendilt riigivapi III klassi teenetemärgi pälvinud õiguskantsler Ülle Madise sõnul tuli tunnustus kogu ametkonnale.

“Ei osanud sellist suurt tunnustust oodata, see tuli väga ootamatult, aga väga rõõmustasin,” ütles õiguskantsler Ülle Madise. “On suur au olla kõrvuti nende suurepäraste inimestega, kes teenetemärgid on saanud.”

“Usun, et tunnustus on õigusriikluse edendamise eest, et inimeste õigusi austataks igal ajal, ka kriisiolukordades, et ei tehtaks hirmu või viha ajel rutakaid ja kahjulikke otsuseid, et me koos kolleegidega oleme suutnud vastu seista emotsioonipõhistele põhiseadusevastastele olukordadele.”

Madise sõnul on õiguskantsleri roll tõmmata sellistele olukordadele pidurit. “Tahan tänada kõiki oma kolleege, see tunnustus on meile kõigile.”

Pereliikmed lugesid uudist meediast ning olid väga rõõmsad nii suure tunnustuse üle.

“Teen nüüd tööd ja rõõmustan vaheldumisi,” lisas Madise.

Ülle Madise teenetemärgi vastuvõtmine tuli talle endalegi ootamatult, kuid see tunnustus on igati teenitud. Tema pühendumus ja panus Eesti õigussüsteemi arengusse on olnud märkimisväärne ning teenetemärk on vääriline tunnustus tema tööle. Madise on oma ametiajal näidanud end kui kompetentne ja pühendunud õigusinimene ning tema juhtimisel on õiguskaitseorganid teinud olulisi edusamme. Selline tunnustus on kahtlemata inspireeriv kõigile, kes töötavad sarnastes valdkondades ning see toob esile Eesti õigusriigi olulise arengu. Ülle Madise on kindlasti suurepärane eeskuju ja tema teenetemärgi pälvinud saavutus väärib kogu riigi tunnustust.

Loe rohkem:  Ämmaemandast automaaler: lõin poritiivast mõlgid välja ja hakkasingi pihta | Inimesed

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga