Eesti naiste jalgpallikoondis läheb vastamisi Indiaga | Jalgpalli Eesti koondis

2248863h8ccbt24

Tere tulemast! Eesti naiste jalgpallikoondis on valmis astuma vastu Indiale põnevas sõprusmängus. See on suurepärane võimalus näha meie kodumaiseid andekaid mängijaid võitlemas rahvusvahelisel tasandil. Ootame põnevusega seda kohtumist, kus Eesti koondis näitab oma oskusi ja võitlemistahet. Jalgpall on oluline osa meie spordikultuurist ja see sündmus toob kindlasti elevust ja innustust kogu riigis. Olge valmis toetama meie naisi nende võitluses ja näitame koos maailmale, milleks Eesti jalgpall suuteline on. Koos oleme tugevamad!

Eesti naiste jalgpallikoondist ootab veebruaris ees treeninglaager Türgis, mille käigus peetakse rahvusvahelisel turniiril kolm maavõistlust.

Alanyas toimuval Turkish Women’s Cup turniiril osaleb Eesti naiste koondis teist aastat järjest. India ja Hongkongi koondistega läheb naiste koondis vastamisi esimest korda.

Kosovo naiskonnaga on läbi ajaloo mängitud kolmel korral. Viimati kohtuti möödunud aastal Türgis peetud turniiril, kus tunnistati vastaste 2:1 paremust. Eesti läks selles mängus 12. minutil kohtumist juhtima, kui täpne oli ründaja Vlada Kubassova.

Turkish Women’s Cupi ajakava:

Kolmapäev, 21. veebruar kell 16.30 (kell 15.30 Eesti aja järgi) India – Eesti, Gold City Sport Complex (Alanya)
Laupäev, 24. veebruar kell 11.00 (kell 10.00 Eesti aja järgi) Kosovo – Eesti, Gold City Sport Complex (Alanya)
Teisipäev, 27. veebruar kell 9.30 (kell 8.30 Eesti aja järgi) Eesti – Hongkong, Gold City Sport Complex (Alanya)

Eesti naiste koondis koguneb Tallinnas 18. veebruaril, siis avalikustatakse ka koosseis.

Naiste koondis alustab tänavu uut EM-valiksarja, vastased selguvad 5. märtsil toimuval loosimisel. Lisaks on aastasse planeeritud mitmed maavõistlusmängud. Naiste Balti turniir on planeeritud toimuma oktoobris. Juhul, kui mõne osalejariigi koondis kvalifitseerub EM-il sõelmängudele, toimub Balti turniir novembris.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti naiste jalgpallikoondis valmistub põneva vastasseisuks Indiaga. See on suurepärane võimalus näidata oma oskusi ja tulla välja võidukalt. Mäng pakub fännidele põnevat ja põnevat kogemust ning toob kaasa ka palju põnevust. Eesti koondis saab kindlasti näidata oma tugevust ja võimet võita. Selle mängu tulemus võib kujuneda oluliseks punktiks Eesti jalgpalli arengus ning innustada veelgi rohkem noori tüdrukuid jalgpalli mängima. Loodame, et Eesti naised tõusevad väljakul võitjana!

Loe rohkem:  Jalgpallikoondise aasta esimest mängu ohjab Transile tuttav vilemees | Jalgpalli Eesti koondis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga