TÄNA OTSE | “Võimla” arutleb sportlaskarjääri lõpetamise teemal | Varia

2295237h953at24

Tere tulemast “Võimla” saatesse, kus täna arutleme sportlaste karjääri lõpetamise teemal. Olenemata sellest, kas sportlane on võitnud olümpiamedaleid või on alles alustamas oma teed spordimaailmas, on karjääri lõpetamine alati keeruline otsus. Mõistame, et see on emotsionaalselt ja füüsiliselt keeruline protsess, mistõttu pakume täna vaatajatele võimaluse kuulata erinevate spordiinimeste kogemusi ja mõtteid selle teema ümber. Oleme kindlad, et see saade pakub huvitavat ja motiveerivat sisu kõigile spordisõpradele. Aitäh, et olete meiega!

Sel nädalal räägime “Võimlas” käsipalli- ja jalgpallikoondise hetkeseisust, laskesuusahooajast ja sportlaskarjääri lõpetamisest.

Eesti meeste käsipallikoondis alistas MM-valiksarjas kahe mängu kokkuvõttes kindlalt Ukraina. Kas peatreener Martin Noodla juhendamisel on põlvkondade vahetus edukalt õnnestunud ja käsipallimeeskond jõudnud uuele tasemele?

Jalgpallikoondisel seisab ees Euroopa meistrivõistluste sõelmäng Poolaga. Puudujaid on omajagu, rahvusmeeskonnale on appi tulnud ka Ragnar Klavan.

Pikk laskesuusahooaeg on läbi. Tuuli Tomingas jätab selja taha karjääri parima hooaja. Kas meie laskesuusatajatel on potentsiaali veel paremateks esitusteks?

Juttu tuleb ka Kristjan Cehi ja Gerd Kanteri koostöö lõppemisest.

Pikemalt arutleme sportlaskarjääri lõpetamise teemal. Kuulajatelt küsime, millal on sportlasel mõistlik karjäär lõpetada.

Võimlas kohtuvad Tarmo Tiisler, Johannes Vedru ja Juhan Kilumets. Alustame Vikerraadios teisipäeval kell 10.05.

Kokkuvõtteks võib öelda, et “Võimla” saade, mis keskendus sportlaskarjääri lõpetamise teemale, pakkus huvitavat ja vajalikku arutelu spordimaailmas toimuvate muutuste ning väljakutsete üle. Saates osalenud endised sportlased jagasid oma kogemusi ja mõtteid, aidates vaatajatel paremini mõista karjääri lõpetamise protsessi ning selle mõju sportlastele. Oluline on mõista, et sportlaskarjääri lõpetamine on keeruline ja emotsionaalne protsess ning tugeva toe ning nõustamise saamine selles olukorras on oluline. Tänu sellistele saadetele saame avatult ja ausalt rääkida spordimaailma varjatud külgedest ning luua teadlikkust sellest, kuidas toetada sportlasi nende karjääri lõpetamise ajal.

Loe rohkem:  "Spordis ainult tüdrukud" Kuidas ühildada sportlaskarjääri ja emadust? | Varia

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga