TÄNA OTSE | Laskesuusatamise MM jätkub paarissegateatesõiduga | Laskesuusatamise MM

2206552ha23at24

Tere tulemast kõigile laskesuusatamise fännidele! Täna on põnev päev, sest toimub laskesuusatamise maailmameistrivõistluste paarissegateatesõit. See on alati üks oodatumaid sündmusi võistlustel, kus me näeme tipptasemel sportlasi näitamas oma oskusi ja meeskonnatööd. Eesti laskesuusatamise fännid on elevil, et näha meie sportlasi võitlemas medali eest. Olge valmis põneva võistluse jälgimiseks ning toetage oma lemmikuid selle olulise etapi ajal!

Täna kell 18.45 alustavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailmameistrivõistlustelt Nove Mestos, kus on kavas paarissegateatesõit. Ülekannet kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Paarissegateatesõidus läheb rajale 28 paari, kelle seas numbri all 13 ka Eesti koosseisus Rene Zahkna – Susan Külm.

Norra paneb välja duo Johannes Thingnes Bö – Ingrid Landmark Tandrevold ja Prantsusmaa eest sõidavad Quentin Fillon Maillet – Lou Jeanmonnot.

Favoriitide hulka tuleks kindlasti lugeda ka näiteks Saksamaa (Justus Strelow – Vanessa Voigt), Rootsi (Sebastian Samuelsson – Hanna Öberg) ja Itaalia (Tommaso Giacomel – Lisa Vittozzi) duod.

Tänavusel hooajal on maailma karika sarjas sõidetud paarissegateadet kaks korda: avaetapil Östersundis oli kodupubliku rõõmuks parim kohalik paar Sebastian Samuelsson – Hanna Öberg ning MM-i eel Anterselvas võitis Saksamaa (Vanessa Voigt – Justus Strelow).

Norra oli mõlemal korral teine, aga kummalgi juhul ei käinud rajal Johannes Thingnes Bö, kes tuleb starti tiitlikaitsjana, sest võitis aasta eest Oberhofis koos nüüdseks tippspordi lõpetanud Marte Olsbu Röiselandiga.

Kokkuvõtteks võib öelda, et laskesuusatamise maailmameistrivõistlused on olnud põnevad ja pingelised. Paarissegateatesõidud on toonud kaasa palju põnevust ja emotsioone nii sportlastele kui ka pealtvaatajatele. Eesti laskesuusatajad on näidanud head vormi ja kindlasti on põhjust olla nende esituse üle uhke. Jätkame hoolega kaasa elamist ning loodame, et meie sportlased saavutavad veel palju suurepäraseid tulemusi. Laskesuusatamise MM on olnud suurepärane sündmus ja kindlasti jäävad need võistlused kauaks meie mälestustesse.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Kes võidutseb laskesuusatamise MM-i viimasel alal? | Laskesuusatamise MM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga