TÄNA OTSE | Kuidas läheb MM-il õnnestunud Eesti teatenaiskonnal? | Laskesuusatamine

2300457hc471t24

Tere tulemast Eesti tänasesse otseülekandesse, kus arutame meie edukat teatenaiskonda laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel! Eesti naised on tõestanud end võistluste käigus vääriliseks konkurendiks ning nende saavutused on toonud uhkust ja rõõmu meie rahvale. Oleme põnevil jälgima, kuidas meie sportlased ennast selles keerulises ja adrenaliinirohkes spordis proovile panevad ning loodame, et nende inspireerivad saavutused jätkuvad ka tulevikus. Jääge meiega ja olge tunnistajateks sellele pingelisele ja emotsioonide rohkele spordisündmusele!

Täna kell 21.15 alustavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailma karika sarja etapilt Soldier Hollow’s, kus on kavas naiste 4 x 6 km teatesõit. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Karel Kulbin.

Stardinimekirjas on 17 naiskond, teiste seas numbri all 13 ka Eesti koosseisus Susan Külm, Tuuli Tomingas, Regina Ermits ja Johanna Talihärm.

Tänavuse hooaja kaks esimest naiste teatesõitu võitis Östersundis ja Hochfilzenis Norra koondis, kuid aastanumbri vahetudes on valitsenud Prantsusmaa: esikohad tulid MK-etappidel Oberhofis ja Ruhpoldingis ning ka Nove Mesto maailmameistrivõistlustel.

Just maailmameistrivõistlustel tegi tõsiselt särava etteaste ka Eesti koondis, kes hoidis vahepeal ka liidrikohta ja lõpetas võistluse neljandal positsioonil. Siis sõideti järjestuses Ermits, Tomingas, Külm ja Talihärm.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Eesti teatenaiskond on MM-il üllatanud ja tõusnud laskesuusatamise maailmas tugevamate hulka. Nende võidukihk ja meeskonnatöö on toonud häid tulemusi ning loonud positiivseid emotsioone nii sportlaste endi kui ka fännide seas. Eesti laskesuusatamise tulevik näib olevat helge ning kindlasti on meil põhjust olla uhked meie sportlaste saavutuste üle rahvusvahelisel tasandil. Jääme põnevusega ootama, mis järgmised võistlused toovad ning loodame veelgi suuremaid edu saavutusi meie Eesti teatenaiskonnale.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | MK-hooaja viimases naiste sprindis on rajal neli eestlannat | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga