TÄNA OTSE | Kuidas läheb Kulbinil ja Neverovil ühisstardist sõidus? | Laskesuusatamine

2282250h6655t24

Tere tulemast Eesti laskesuusatamise võistlusele, kus täna jälgime põnevust ühisstardist sõitu, kus võtavad osa ka meie oma Kulbin ja Neverov. Kaks tugevat sportlast, kes on valmis näitama oma oskusi ja võitlusvaimu rajal. Kumb neist suudab täna kroonida end võidumeheks ja astuda pjedestaalile? Olge valmis jälgima põnevat võistlust ning näeme, kuidas meie kodumaised talendid hiilgavad ja võitlevad auväärse koha eest. Ärge minge kuhugi, sest see võib olla üks ajalooline võistlus!

Laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel Otepääl on neljapäeval kavas ühisstardist sõidud. Otseülekanne noormeeste ühisstardist algab ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis kell 9.50. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg, stuudiot juhib Johannes Vedru.

Eestlasi pääses n-ö suurde, 60 osalejaga 12 km ühisstardist sõidust neli: Yaroslav Neverov (nr 8), Jakob Kulbin (15), Armin Aun (53) ja Daniel Varikov (57).

Eesti suurim medalilootus, 18-aastane Kulbin pidi koduse MM-i esimesed distantsid kerge haiguse tõttu vahele jätma, aga naasis teisipäeval võistlustulle, saades sprindis viienda koha. 19-aastane Neverov on Otepääl näidanud suurepärast suusakiirust, tavadistantsil sai ta viiest möödalasust hoolimata üheksanda koha ja sprindis oli ta seitsmes.

Kulbin ja Neverov võitlevad ühisstardist sõidus kangekaelselt ja annavad endast parima. Nende osavus ja vastupidavus on muljetavaldav ning nad näitavad tõelist võitlusvaimu laskesuusatamises. Olles Eesti laskesuusatamise tipptegijad, on nende esinemist alati põnev jälgida. Olen kindel, et nad panevad endast kõik oleneva, et saavutada häid tulemusi ja teha oma kodumaa Estonia uhkeks. Mulle teeb rõõmu näha, kuidas nad arenevad ja kasvavad oma spordikarjääris ning loodan, et neil on tulevikus veel palju suuri võite ja saavutusi.

Loe rohkem:  Norra mehed alustasid Holmenkollenis kolmikvõiduga | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga