TÄNA OTSE | Kuidas läheb Eesti neidudel Otepääl peetaval MM-il? | Laskesuusatamine

2278830h3016t24

Tere tulemast Otepääle, kus toimub põnev laskesuusatamise maailmameistrivõistluste! Küsimus seisab õhus: Kuidas lähevad meie Eesti neidudel selles karmis võistluses? Iga lask ja iga sekund loeb, kui nad võitlevad võidu nimel maailma parimate suusatajate vastu. Otepää lumised radad on kuumaks võistluspaigaks, kus pingeline atmosfäär ja tohutu entusiasm loovad unustamatu kogemuse nii sportlastele kui ka pealtvaatajatele. Istu maha, hoia hinge kinni ja ole valmis pealt nägema ajaloo tegemist!

Otepääl jätkuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on teisipäeval kavas noorte sprindid. Otseülekanne neidud sprindist algab ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis kell 13.50. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg, stuudiot juhib Johannes Vedru.

Stardinimekirjas on 109 sportlast, nende seas neli eestlannat: Vibeke Välbe (nr 4), Rosibel Marii Kaldvee (55), Mirtel Kärsna (66) ja stardirivi lõpetab Anlourdees Veerpalu.

Mullu võitis noorte sprindis kulla sakslanna Julia Tannheimer, kes nüüd võistleb juunioride vanuseklassis. Eelmise aasta medalistidest kedagi noorte seas stardis ei ole.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Eesti neidude esitus Otepääl peetaval laskesuusatamise MM-il on olnud muljetavaldav. Nad on näidanud head vormi ja võitlusvaimu, saavutades mitmeid häid tulemusi. Kuigi medalikohti pole veel õnnestunud võita, on Eesti neidudel kindlasti potentsiaali ja võimalust üllatada ning poodiumile jõuda. Nad on näidanud, et on võimelised konkureerima maailma parimatega ja tekitama elevust oma fännide seas. Jääme põnevusega ootama nende edasist esitust ja loodame, et nemad ja nende toetajad saavad tunda uhkust nende saavutuste üle.

Loe rohkem:  Tomingas ja Ermits mahtusid sprindis 15 parema sekka | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga