TÄNA OTSE | Kes võidab MM-il meeste sprindi? | Laskesuusatamise MM

2252760h386et24

Tere tulemast kõigile laskesuusatamise fännidele! Täna on oodata äärmiselt pingelist võistlust meeste sprindis Laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel. Kõik silmad on suunatud sellele küsimusele: kes võidab kuldmedali? Kas jätkab domineerivast Norra meeskonnast tulev Talveolümpiamängude võitja Johannes Thingnes Bø või suudavad teised tipptegijad nagu Prantsusmaa, Saksamaa või Venemaa mehed talle vastu saada? Olge valmis põneva võidusõiduks ja jälgige meie otseülekannet, et näha, kes kroonitakse meeste sprindi maailmameistriks!

Täna kell 17.45 alustavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailmameistrivõistlustelt Nove Mestos, kus on kavas meeste 10 km sprint. MM-i ülekandeid kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Kokku läheb laupäeval starti sada laskesuusatajat, nende seas ka eestlased Rene Zahkna (number 25), Kristo Siimer (41) ja Raido Ränkel (84).

Maailma karika sarjas on tänavu peetud viis sprinti, neist kaks on võitnud sakslane Benedikt Doll, kes oli parim jõulude eel Lenzerheides ja jaanuari alguses Oberhofis.

Sakslased on saanud sellelt distsipliinilt veel kolmandagi esikoha, sest hooaja avaetapil Östersundis võidutses Philipp Nawrath.

Sprindiarvestuses üldliidri vesti hoiab enda seljas aga norralane Tarjei Bö, kes võidutses teisel etapil Hochfilzenis. Viimases MM-ile eelnevas sprindis ehk Ruhpoldingis oli ta kolmas, jäädes alla kaasmaalasele Vetle Sjaastad Christiansenile ja itaallasele Tommaso Giacomelile.

Stardikanga alla tuleb ka MK-sarja üldliider Johannes Thingnes Bö, kes on sel hooajal võitnud neli individuaalset etappi, aga on sprindis mahtunud pjedestaalile vaid korra, kui tuli Lenzerheides teiseks.

Laskesuusatamise MM meeste sprindivõistlus on olnud äärmiselt põnev ja konkurents on olnud tihe. Eesti fännid ootavad põnevusega, kes võidab selle aasta meeste sprindi võistluse. Mõlemad sportlased on näidanud suurepärast osavust ja distsipliini ning on tugevad kandidaadid võiduks. Olen kindel, et see võistlus pakub põnevust ja üllatusi ning laskesuusatamise MM jääb meie mälestustesse põneva ja emotsiooniderikka spordisündmusena. Loodame, et parim võidab ja teeb oma riigi ja fännid uhkeks.

Loe rohkem:  Prantsusmaa sai segateatesõidus Norrast jagu, Eesti alustas MM-i 12. kohaga | Laskesuusatamise MM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga