TÄNA OTSE | Kas Kristjan Ilvese hea vorm hüppemäel jätkub? | Kahevõistlus

2252289h3d20t24

Tere tulemast! Täna meil on põnev päev kahevõistlejate ja hüppemäe fännide jaoks, kuna me jälgime põnevusega Kristjan Ilvese esinemist. Kas tema hea vorm suudab jätkuda ka hüppemäel? Eesti sportlaste saavutused on alati olnud midagi erilist ja me kõik loodame, et täna ei ole erand. Olgu see päev täis põnevust ja adrenaliini, mida võib ainult kahevõistluse võistlus pakkuda. Istuge mugavalt ja nautige suurepärast etendust!

Täna kell 13.30 alustavad ETV ja ERR-i spordiportaal otseülekannet kahevõistluse maailam karika etapilt Otepääl, kus on kavas meeste normaalmäe suusahüpped.

Reedel toimunud ühisstardist võistlusel tegi Kristjan Ilves hooaja parima tulemuse, olles norralase Jarl Magnus Riiberi järel ja austerlase Johannes Lamparteri ees teine.

Laupäeval asub starti 49 kahevõistlejat, nende seas ka Ilves.

MK-sarja üldarvestuses hoiab Ilves hetkel 758 punktiga viiendat positsiooni. Teda edestavad Riiber (1470), austerlane Stefan Rettenegger (1061), norralane Jörgen Graabak (1058) ja Lamparter (960).

Kokkuvõtteks võib öelda, et Kristjan Ilvese hea vorm hüppemäel on jätkunud ning ta on näidanud head potentsiaali kahevõistluses. Tema tugevad hüpped ja osavus mäesuusatamisel annavad talle head eeldused edukaks võistluseks. Olles noor ja talendikas sportlane, on Ilves kindlasti jälgimist väärt ning võib tulevikus jõuda veelgi suuremate saavutusteni. Eesti kahevõistluse tulevik paistab hetkel helge ja lootustandev.

Loe rohkem:  Hagen tegi vigade paranduse, jaapanlanna ületas joone teisena | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga