Eesti Laulu ankeet. Uudo Sepp ja Sarah Murray | Muusika

2217417h014et24

Tere tulemast Eesti Laulu ankeedi maailma! Uudo Sepp ja Sarah Murray on kaks andekat muusikut, kes on võtnud endale eesmärgiks võita Eesti Laulu konkursi ning esindada Eestit rahvusvahelisel Eurovisiooni lauluvõistlusel. Nende muusika on tõeliselt võimas ja mõjuv, pakkudes kuulajatele emotsionaalset naudingut ning jättes neile unustamatu mulje. Olles mõlemad kirglikud artistid, on nende looming täis sügavust ja kirge, mis paneb sind kaasa elama igale noodile ja sõnale. Olla osa nende muusikalisest teekonnast on tõeliselt imeline kogemus!

Menu portaal teeb läheneva Eesti Laulu finaali tuules lühikesed intervjuud kõigi finalistidega. Sel korral tutvume Uudo Sepaga, kes on enda sõnul muusikamaastikule tagasi tulemas.

Mis on sinu viimase aja lemmiklugu või -album?

Lemmiklugu on Russell Dickersoni “She Likes It” ja seda sellepärast, et sellest kumab positiivsust ja muidugi toob mõnusa tuju igasse päeva.

Mis sulle finaali juures kõige hirmutavam tundub?

Kõige rohkem muretsen enda jala pärast, kuna vähe jääb aega, et see päriselt terveks saaks. Ega sellist otsest hirmu ei ole, olen nii rahul enda lavapartneri ja ka lauluga! 

Mis on sinu läbi aegade lemmik Eesti Laulu/Eurolaulu võistluslugu?

Ott Leplandi “Kuula” – võimas laul koos esitusega.

Kelle enda konkurentidest Eurovisioonile saadaksid?

Ütleksin, et konkurentidest on kõik väärt Eurovisioonile minema, küll aga silma on jäänud 5miinuse ja Puuluubi tants.

Milline on sinu esimene Eurovisiooniga seotud mälestus?

Vaatame iga aasta koos perega Eurovisiooni ja valime alati, kes võiks võita. Eesti võistluslugudest tuleb esimesena meelde muidugi “Leto Svet”.

Mis tundeid Eurovisioonile pääsemine vaimusilmas tekitab?

Olen seda ette kujutanud ja minus kumab selline uhkuse ja soojuse tunne. Unistus on esindada Eestit ühe meeldejääva lauluga, kogu südamest laulda ja jagada emotsiooni. Kindlasti siis kahejalaga maapeal ja tänulik kõige üle, mida elu ette söödab!

Loe rohkem:  Dramaatiline sopran Aile Asszonyi: see on aeglane kunst | Muusika

Millised on artisti Uudo Sepp tulevikuplaanid?

Comeback muusikasse. Olen teinud pikemalt pausi, otsides iseennast. Tuleb palju muusikat seiklustest, armastusest, vabadusest ja tõelistest sõpradest!

Viimasest albumist on möödas kohe kuus aastat. Kas muusikukarjäär on veel prioriteet?

Muusika ei ole minust kordagi kadunud, vahepeal võtsin aega iseendale, proovides aru saada, mis teeb õnnelikuks ja samal ajal on ikka tohutult materjali sahtlisse kogunenud. Praegu olen keskendunud täielikult sellele, et muusikaga elada! 

Kokkuvõttes, Eesti Laulu ankeet koos Uudo Sepa ja Sarah Murrayga on kahtlemata põnev uudis kõikidele muusikahuvilistele. Nende kogemused ja muusikaline anne lubavad prognoosida põnevat ja kaasahaaravat esitust Eesti Laulul. Nii Uudo Sepp kui ka Sarah Murray on tuntud oma vaimustava häälte poolest ning nende koostöö lubab oodata midagi erakordset. Eesti Laulul on oodata suurt võistlust ja konkurentsi ning meil on suur võimalus näha kaunist muusikat nendelt andekatelt artistidelt. Loodame kõik koos, et see koostöö toob neile edu ja rõõmu ning inspireerib ka teisi muusikuid oma unistuste poole püüdlema.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga