TÄNA OTSE | Käsipallikoondis jahib MM-valikmängus Ukraina vastu edasipääsu | Käsipalli Eesti koondis

2306229ha7b7t24

Tule ja ela kaasa Eesti käsipallikoondisele nende olulises MM-valikmängus Ukraina vastu. Meie meeskond võitleb innukalt, et saavutada edasipääs maailmameistrivõistlustele ning vajame meie rahva tugevat toetust selles võitluses. Käsipall on olnud oluline osa Eesti spordiajaloos ning meie koondis on valmis näitama oma parimaid oskusi ja võitlusvaimu. Ära jäta mängu vahele ning aita meil saavutada suurepärane tulemus ning uhkustada Eesti käsipalli edu üle!

Eesti meeste käsipallikoondis kohtub pühapäeval 2025. aasta maailmameistrivõistluste valiksarja teise eelringi korduskohtumises Ukrainaga. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 15.20, kommenteerib Tarmo Tiisler, koha pealt Leedust vahendab intervjuusid Aet Süvari.

Kolmapäeval kodusaalis toimunud mängus alistas Eesti nimeka vastase 32:29 (18:16). Dener Jaanimaa viskas Eesti kasuks 11 väravat, Karl Toom lisas kuus tabamust ning Markus Viitkar ja Ott Varik panustasid viie väravaga.

“Eks me peame kindlasti tegema rohkem vahetusi ja ma ei nimetaks seda riskimiseks, lihtsalt usaldama teisi mehi ka natukene, et me suudaksime mängu intensiivsust hoida. Sellised kaks tugevat mängu järjest teha ei ole üldse lihtne. Meil on mehed olemas ja neid me usaldame,” kinnitas koondise peatreener Martin Noodla laupäeval ERR-ile.

Käsipallikoondis alustas valiksarja novembris, kui alistas esimeses kvalifikatsiooniringis Läti võõrsil esmalt 30:29 ja kaks päeva hiljem Kalevi spordihallis 28:22. Kui Eesti peaks Ukraina kahe mängu kokkuvõttes alistama, minnakse mai alguses järgmises ringis vastamisi 2008. aasta olümpiahõbeda Islandiga.

Ukraina on kaks korda jõudnud ka MM-finaalturniirile, 2001. aastal võideti turniiril üheksast mängust viis ja saadi seitsmes koht, kuus aastat hiljem jäi saagiks 13. koht. EM-il käis Ukraina viimati nii 2020. kui 2022. aastal, aga kokku on ukrainlased EM-finaalturniiril 29 mängust võitnud vaid kaks.

Loe rohkem:  Priskus tahab end välismaal proovile panna: mida varem, seda parem | Käsipalli Eesti koondis

Today’s handball team showed determination and skill in their quest for a spot in the World Cup qualifiers against Ukraine. The Estonian handball team’s performance was impressive, and they fought hard until the end. Although they did not secure a victory this time, their effort and teamwork were commendable. As they continue to work towards their goal of advancing in the World Cup qualifiers, we can be proud of our team and their accomplishments. With continued hard work and dedication, the Estonian handball team is sure to achieve success in the future.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga