Neli väravat löönud Real liigub tiitli poole, Girona kaotas jälle | Jalgpall

2311890h4629t24

Tere tulemast Eestisse! Real Madridi jalgpallimeeskond on teinud märkimisväärse edusammu tiitli suunas, lüües neli väravat ja viies võidu koju. Girona aga jätkab kaotustega, jäädes taas alla Madridi meeskonnale. Hispaania jalgpalli põnevus ei ole kunagi olnud suurem ning fännid üle maailma hoiate hinge kinni, et näha kes võidukaks osutub. Jätkake meiega ja kuulake kõige uuemaid uudiseid ja põnevamaid hetki jalgpalli maailmast.

Hispaania jalgpalli kõrgliigas kaotas selle hooaja komeet Girona viimase kuue mängu jooksul juba neljandat korda, kui pidi laupäeval tunnistama Getafe 1:0 paremust. Madridi Real sai aga võõrsil Osasuna üle 4:2 võidu ja kindlustas oma esikohta.

Viimases 23 mängus kaotuseta püsinud Reali eest lõi kaks väravat Brasiilia ääreründaja Vinicius Junior, ühe tabamuse lisasid Dani Carvajal ja Brahim Diaz. “Täna oleks ta [Vinicius] võinud muretult lüüa ka neli väravat. Ta on kõigis olukordades olnud hiilgav, võtnud õiged lahendused. Vajame temasugust mängijat,” tõdes Reali peatreener Carlo Ancelotti.

Pärast brasiillase neljanda minuti väravat viigistas Osasuna endise Mallorca mehe Ante Budimiri tabamusest kolm minutit hiljem, aga Carvajal taastas ilusa individuaalse sooritusega külalismeeskonna edu 18. minutil. Mängu lisaminutitel oli Real lähedal ka viiendale väravale, ent 19-aastase Arda Güleri keskväljakult teele saadetud pall tabas Osasuna värava latti.

Hooaega hiilgavalt alustanud ja pikalt tabeliliidriks olnud Girona on viimase kuu jooksul selgelt väsinud. Pärast 10. veebruaril Realilt saadud 0:4 kaotust on Kataloonia meeskond viiest mängust kaotanud kolm, laupäeval jäädi üheksandal kohal olevale Getafele alla 0:1.

29 vooru järel on Realil liidrina 72 punkti, Girona kaotab neile kümne punktiga ning võib pühapäeval endast mööda lasta ka Barcelona, kes sõidab külla viiendal kohal olevale Madridi Atleticole.

Loe rohkem:  Andri Ševtšenko hakkab juhtima Ukraina jalgpallielu | Jalgpall

Real Madridi võidukas esitus neljal väravalise võiduga viis nad lähemale La Liga tiitlile. Nende võidukäik näitab meeskonna tugevat vormi ja kindlat tahet võita. Samal ajal on Girona kaotanud juba mitmendat mängu järjest, mis seab neid keerulisse olukorda võitlusse püsimajäämiseks. Jalgpall on ettearvamatu mäng, kuid üks on kindel – Real Madridi võidulained jätkuvad ning Girona peab kiiresti leidma vastumeetmeid oma kaotuste lõpetamiseks.