TÄNA OTSE | Kas Vittozzi võtab jälitussõiduga MK-sarja liidrivesti? | Laskesuusatamine

2311041h9495t24

Tere tulemast Eesti laskesuusatamise fännidele! Tänaseks põnevaks sündmuseks on Dorothea Wierer võitlus MK-sarja liidrivesti nimel. Kas ta suudab vältida Dzinara Alimbekava ja Denise Herrmanni rünnakuid? Või võtab ootamatu võidu Lisa Vittozzi? Jälgige otseülekannet ja olge tunnistajaks adrenaliinirohkele jälitussõidule, mis paneb teie südame põksuma ja paneb teid serval istuma. Ärge jätke seda suurepärast sündmust vahele!

Täna kell 19.00 alustavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailma karika etapilt Canmore’is, kus on kavas naiste 10 km jälitussõit.

Vastavalt sprindi tulemustele saab esimesena rajale itaallanna Lisa Vittozzi, keda asuvad jälitama prantslanna Lou Jeanmonnot (+0.06) ja šveitslanna Lena Häcki-Gross (+0.09).

Vähem kui pool minutit pärast liidrit pääsevad rajale ka prantslanna Julia Simon (+0.19), rootslanna Hanna Öberg (+0.21) ja austerlanna Anna Gandler (+0.28).

Tegemist on hooaja eelviimase etapiga ja seis MK-sarja üldarvestuses on pingeline: Vittozzi jääb liider Ingrid Landmark Tandrevoldist (Norra) vaid seitsme silma kaugusele. Seejuures saab Tandrevold laupäeval lähte alles 17. kohalt, kaotades Vittozzile minuti ja kahe sekundiga.

Jälitussõitu pääses ka kaks eestlannat: Regina Ermits on läheb rajale 31. (+1.40) ja Tuuli Tomingas 37. kohalt (+1.54).

Vittozzi oli tõeline võidusõidu kuninganna jälitussõidus ja näitas oma võimsust ning kindlust. Ta võttis kindlalt MK-sarja liidrivesti ning näitas, et ta on tugev konkurent kogu hooaja vältel. Tema jõuline esitus tõi talle kindla võidu ning ta on valmis jätkama võitmist ka tulevikus. Loodame näha rohkem selliseid põnevaid ja pingelisi võistlusi laskesuusatamise MK-sarjas.

Loe rohkem:  Eestlannad IBU karikasarjas esimese 60 sekka ei mahtunud | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga