Paarismäng viis Eesti tennisemeeskonna juhtima | Tennis

2310177h403at24

Eesti tennisemeeskond tõi rahvale suurepärase võidu, kui paarismäng viis nad juhtima. See võit tõestas meeskonna ühtsust ja võimekust, jätkates Eesti tennisetraditsioonide au sees hoidmist. Publik oli vaimustuses mängijate osavusest ja kirglikust mängust ning see võit tõi rõõmu kogu riigile. Eesti tennis on taas tõusuteel ning meeskonna edusammud annavad lootust ja inspiratsiooni noortele tennisehuvilistele üle riigi.

Eesti tennisemeeskond asus Davise karikaturniiri Maailmaliiga teise grupi eelringis Iraani vastu mängudega kaks-üks juhtima.

Sri Lankas toimuvas vastasseisus oli seis esimeste üksikmängude järel üks-üks, aga laupäeval said Kenneth Raisma ja Siim Troost paarismängus võidu.

Raisma ja Troost alistasid Samyar Elyasi ja Ali Yazdani pärast kaotatud avasetti 4:6, 6:3, 7:6 (7:3). Seejuures jäid eestlased ka teises setis murdega taha, aga suutsid raskest seisust välja tulla.

Viimases setis olid sama tegemas vastased. Raisma ja Troost juhtisid 3:1, kuid Elyasi ja Yazdani murdsid 5:3 ette. Siiski pääsesid eestlased kiiresse lõppmängu, kus 0:2 kaotusseisust võideti viis punkti järjest ja sellest enam iraanlased ei toibunud.

Järgnevast kahest üksikmängust vajab Eesti veel üht võitu, et kohtuda septembris Usbekistaniga.

Kokkuvõttes võib öelda, et paarismänguga saavutatud võit viis Eesti tennisemeeskonna kindlalt juhtima. Mängijad demonstreerisid oma head koostööd ja oskusi, mis aitas neil võidule jõuda. See tulemus on suureks saavutuseks Eesti tennisemaastikul ja annab lootust tulevastele mängudele. Jätkuv edu paarismängudes võib tõsta Eesti tennisemeeskonna mainet rahvusvahelisel tasandil ning innustada teisi noori mängijaid oma unistusi järgima.

Loe rohkem:  Medvedev sai pärast vastase vigastust edasi ja kohtub soomlasega | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga