TÄNA OTSE | Kas Norra meeste ülemvõim jätkub ka tavadistantsil? | Laskesuusatamise MM

2258763h723ct24

Tere tulemast! Täna õhtul on kõigil laskesuusatamise fännidel põhjust põnevusega ekraani ees olla, sest toimub põnev võistlus Norra meeste ja teiste maade sportlaste vahel. Kas Norra meeste ülemvõim jätkub ka tavadistantsil? Kas suudavad teised riigid neid välja konkureerida? Need küsimused on õhus ja täna saame vastused. Laskesuusatamise MM on alati põnev ja täis ootamatuid pöördeid ning meie oleme kõik kutsutud sellele suurepärasele spordiüritusele kaasa elama. Valmistage end ette adrenaliinirohkeks õhtuks!

Tšehhis Nove Mestos jätkuvatel laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel on kolmapäeval kavas meeste 20 kilomeetri tavadistants, kus asuvad starti ka eestlased Rene Zahkna, Kristo Siimer ja Raido Ränkel. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 18.00, ülekannet kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Esimesena stardib kolmapäevasel võistlusel kell 18.20 prantslane Quentin Fillon Maillet. Tänavusel MM-il jälitussõidus maailmameistriks tulnud Johannes Thingnes Bö (number 9) stardib kell 18.24, sprindis võidutsenud Sturla Holm Lägreid (number 54) stardib kell 18.47.

Eestlastest saab esimesena lähte Zahkna (25), kes asub 20 km distantsile kell 18.32. Siimer (55) alustab kell 18.47 ning Ränkel asub rajale kell 18.53. Mullu näitas Oberhofis toimunud MM-il sel distantsil eestlastest parimat minekut Siimer, kes teenis 57. koha. Robert Heldna oli 85., Zahkna ületas joone 90. kohaga.

Maailmameistriks tuli eelmisel aastal Johannes Thingnes Bö, esikolmikusse mahtusid veel Lägreid ning rootslane Sebastien Samuelsson.

Kokkuvõttes võib öelda, et Norra meeskond on näidanud tugevat jõudlust laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel. Nende ülemvõim nii tavasõitudes kui ka sprindis on olnud muljetavaldav. Kuigi võistlus pole veel lõppenud ja kõik võib veel muutuda, paistab Norra meeskond olevat tugevaim. Eesti laskesuusatajad on samuti teinud head etteasted, kuid konkurents on äärmiselt tihe. Jääme põnevusega ootama edasisi võistlusi ja loodame näha ka Eesti sportlaste suurepäraseid tulemusi.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Kes võidutseb laskesuusatamise MM-i viimasel alal? | Laskesuusatamise MM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga