TÄNA OTSE | Kas Norra naised domineerivad ka laupäeval? | Kahevõistlus

2252754h6d9bt24

Tere tulemast! Täna uurime, kas Norra naised domineerivad ka laupäeval kahevõistlusel. See põnev ja konkurentsivõimeline spordiala on alati pakkunud põnevust ja pinget ning Norra sportlased on olnud selles valdkonnas silmapaistvad. Oleme siin, et tuua teile otseülekanne ja selgitada, kuidas võistlus kulgeb. Kas Norra naised suudavad säilitada oma domineerimise või on neil ees uued väljakutsed? Jääge meiega ja olge valmis kaasa elama põnevale kahevõistlusele!

Täna kell 12.15 alustavad ETV ja ERR-i spordiportaal otseülekannet kahevõistluse maailma karika etapilt Otepääl, kus on kavas naiste normaalmäe suusahüpped.

Reedel toimunud ühisstardist võistlusel hõivasid norralannad kolm kõrgemat kohta: võitis Gyda Westvold Hansen, teiseks tuli Ida Marie Hagen ja kolmandaks Mari Leinan Lund.

Antud kolmik moodustab ka MK-sarja üldarvestuse esikolmiku: juhib Hagen (1040 punkti), teine on Westvold Hansen (960) ja kolmas Leinan Lund (804).

Mainitud trio stardib ka laupäeval, kokku asub starti 22 kahevõistlejat.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kahevõistlus Norra naiste domineerimine on olnud silmapaistev ja põnev. Laupäeval näeme, kas nad suudavad oma edu jätkata või kas võib-olla näeme teiste riikide sportlaste tõusmist esile. Olgu selle tulemused millised tahes, on selge, et kahevõistluse fännid ootavad põnevusega tulevasi võistlusi ja on põnevil näha, kuidas võistlus lõpuks välja kujuneb.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Kas Ilves suudab suusarajal raskest olukorrast välja tulla? | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga