TÄNA OTSE | Kas Kristjan Ilves sekkub taas kõrgesse mängu? | Kahevõistlus

2254356hcbcat24

Tere tulemast, kallid spordisõbrad! Täna oleme tunnistajaks põnevale sündmusele, kus võib juhtuda midagi erakordset. Kas Kristjan Ilves suudab taas kõrgesse mängu sekkuda? Kahevõistluse võistlus on täies hoos ning põnevust on õhus rohkem kui kunagi varem. Ilvese võimalik sekkumine teeb selle sündmuse veelgi põnevamaks ja ettearvamatumaks. Olge valmis pealtvaatajate, sest täna võime näha spordiajaloo üht erakordset hetke!

Kristjan Ilves ja teised nimekad kahevõistlejad alustavad Otepää MK-etapi viimast võistluspäeva suusahüpetega. Otseülekanne algab ETV-s ja ERR-i spordiportaalis kell 11.00.

Kristjan Ilves tegi reedel kodupubliku ees hooaja parima esituse ning kordas laupäeval oma reedest tulemust, saavutades taas teise koha. Eestlasele oli see karjääri kaheksandaks pjedestaalikohaks MK-sarjas. Mõlemal päeval edestas Ilvest üksnes MK-sarja üldliider norralane Jarl Magnus Riiber, kes jahib pühapäeval kümnendat järjestikust etapivõitu.

MK-sarja üldarvestuses edestab Riiber (1570 punkti) pühapäevase võistluspäeva eel lähimat konkurenti Stefan Retteneggerit 439 silmaga. Austerlasele järgnevad norralane Jörgen Graabak (1113 p), koondisekaaslane Johannes Lamparter (1040 p) ja Ilves (848 p).

Meeste hüppevõistlus saab alguse kell 11.00 ning 10 km pikkusele murdmaarajale starditakse kell 14.00.

Kokkuvõttes võime öelda, et Kristjan Ilves on taas näidanud oma võimekust kõrgel tasemel kahevõistluses. Tema võimalik sekkumine uuesti kõrgele tasemele näitab tema pühendumust ja soovi saavutada tipptulemusi. Ilvese potentsiaal on selge ning ta jätkab kindlasti oma pingutusi, et saavutada veelgi suuremaid saavutusi kahevõistluses. Jääme põnevusega ootama, millised olulised sammud ta veel astuma hakkab ja millised võimalused avanevad talle edaspidi.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Ilves läheb Oberstdorfi murdmaarajale kuuendana | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga