TÄNA OTSE | Kas Kristjan Ilves sekkub Otepääl taas kõrgesse mängu? | Kahevõistlus

2254356hcbcat24

Tere tulemast Otepääle, kus põnev kahevõistlus on täies hoos! Kõik silmad on pööratud Kristjan Ilvese poole, kes on taas sekkumas kõrgesse mängu. Tema osavus ja võitlusvaim on alati pakkunud põnevust ning tõmmanud rahvamassi kaasa elama. Otepää on alati olnud kahevõistluse südameks ning Ilvese osalus tõotab veel suuremat pinget ja võistlusmomente. Kas ta suudab taas publikut võluda ja võidurajale tõusta? Jälgi täna otseülekannet ning tunne kaasa Otepää kahevõistluse põnevale mängule!

Kristjan Ilves ja teised nimekad kahevõistlejad alustavad Otepää MK-etapi viimast võistluspäeva suusahüpetega. Otseülekanne algab ETV-s ja ERR-i spordiportaalis kell 11.00.

Kristjan Ilves tegi reedel kodupubliku ees hooaja parima esituse ning kordas laupäeval oma reedest tulemust, saavutades taas teise koha. Eestlasele oli see karjääri kaheksandaks pjedestaalikohaks MK-sarjas. Mõlemal päeval edestas Ilvest üksnes MK-sarja üldliider norralane Jarl Magnus Riiber, kes jahib pühapäeval kümnendat järjestikust etapivõitu.

MK-sarja üldarvestuses edestab Riiber (1570 punkti) pühapäevase võistluspäeva eel lähimat konkurenti Stefan Retteneggerit 439 silmaga. Austerlasele järgnevad norralane Jörgen Graabak (1113 p), koondisekaaslane Johannes Lamparter (1040 p) ja Ilves (848 p).

Meeste hüppevõistlus saab alguse kell 11.00 ning 10 km pikkusele murdmaarajale starditakse kell 14.00.

Kokkuvõttes võib öelda, et Kristjan Ilvesel on kindlasti potentsiaali sekkuda Otepääl taas kõrgesse mängu kahevõistluses. Tema senised saavutused ja pühendumine spordile annavad alust uskuda, et ta suudab oma võimeid veelgi täiustada ning tõusta rahvusvahelisel tasemel konkurentsis esile. Oluline on jälgida tema edasist arengut ja osalust võistlustel, sest see võib tuua kaasa uusi saavutusi Eesti spordimaailmas. Kristjan Ilves on kindlasti sportlane, kelle tegemisi tasub huviga jälgida ja kellele kaasa elada.

Loe rohkem:  Norralannad võtsid Otepääl järjekordse kolmikvõidu | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga