TÄNA OTSE | Kas Eesti noormeeste teatenelikul õnnestub medalimängu sekkuda? | Laskesuusatamine

2282283h34fat24

Tere tulemast! Täna jälgime põnevat hetke Eesti noormeeste teateneliku võitlust laskesuusatamise medalimängus. Meie noorte talentide panus on märkimisväärne ning nende võimalus sekkuda medaliheitlusse on tõeliselt põnev. Laskesuusatamine on Eesti spordimaastikul oluline ala ning me kõik loodame näha meie sportlaste suurepärast esitust täna. Hoidkem pöialt ning olgem valmis tunnistama ajaloolise hetke sünni – Eesti noormeeste teatenelik võtab medalimängus osa!

Otepääl toimuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel sõidetakse reedel noorte teatesõidud. Esmalt tulevad rajale noormehed, ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 10.20.

25 rajale tuleva koondise seas kannab Eesti stardinumbrit kuus. Teatetrio avavahetust sõidab Jakob Kulbin, teiseks on Daniel Varikov ja ankrumeheks Jaroslav Neverov.

Stardinumbrid on jaotatud eelmise aasta tulemuste järgi: tiitlit kaitseb Tšehhi, mullu sai hõbeda Saksamaa ning ponksi Norra.

Eestile tõid Kasahstanis kuuenda koha Mark-Markos Kehva, Neverov ning Ivar Vsivtsev. Toona ei käidud ühelgi trahviringil, kaotust võitjatele kogunes 2.41.

Eesti noormehed on kodustelt tiitlivõistlustelt võitnud ka medali, kui Kulbin saavutas neljapäeval ühisstardist sõidus teise koha, Neverov on Otepääl olnud seitsmes ja üheksas.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Eesti noormeeste teatenelikul on suur võimalus medalimängu sekkuda laskesuusatamises. Nende ettevalmistus ja pingutus on olnud silmapaistev ning võistkonnal on kindlasti potentsiaali saavutada häid tulemusi. Eesti noormehed on näidanud head vormi ning meeskonnatööd, mis võib neile tuua eduka väljundi võistlusel. Ootame põnevusega nende esinemist ja loodame, et nad näitavad end parimast küljest ning võidavad kohta medalimängus.

Loe rohkem:  Ülipõnev lõpuheitlus tõi Norrale kodupubliku ees võidu, Eesti 15. | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga