TÄNA OTSE | Jäätantsijad alustavad MM-i rütmitantsuga | Iluuisutamine

2318298h4220t24

Tere tulemast, kallis publik! Täna on eriline päev spordimaailmas, kus jäätantsijad üle maailma kogunevad, et võidelda maailmameistritiitli nimel. Algab põnev võistlus, kus jäätantsijad näitavad oma oskusi ja kirge rütmitantsu kategoorias. See on sündmus, mis toob kaasa põneva ja adrenaliinirikka õhtu, täis graatsilist liikumist ja tehnilist täiuslikkust. Olge valmis kogema kõige unikaalsemat ja vapustavat iluuisutamise etendust, mis jääb teile alatiseks meelde!

Kanadas Montrealis jätkuvatel iluuisutamise maailmameistrivõistlustel asuvad reedel võistlustulle jäätantsijad, võisteldes rütmitantsus. Otseülekanne ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis algab kell 20, kommenteerivad Anu Säärits ja Liina-Grete Lilender.

Just MM-i võõrustavas Montealis asub maailma edukaim jäätantsuklubi, kus tiitlivõistluste medalistidega treenivad kõrvuti ka Eestit esindavad Solene Mazingue ja Marko Jevgeni Gaidajenko. Paar on prantslanna Mazingue’i üliraskest peatraumast töötanud aasta jooksul end nullist taas üles lausa kahel korral. Jaanuaris saadi EM-il Kaunases 20. koht. Kuidas läheb nüüd oma kodujääl, kui paaril on olnud pikemateks treeninguteks rohkem võimalusi?

Eesti paar võistleb MM-il kolmandat korda, kaks aastat tagasi saadi 19. koht ning mullu ränga vigastuse järel naastes 28. koht.

Mazingue ja Gaidajenko tulevad jääle viienda paarina, Eesti aja järgi kell 17.59, aga kindlasti näitame nende kava ära ka otseülekande käigus.

Võistlustules on 36 paari, neist 20 pääsevad edasi vabatantsu esitama. Tiitlit kaitseb USA paar Madison Chock ja Evan Bates, kes treenivad Montrealis ühel jääl Eesti paariga. Hõbeda võitis mullu Itaalia duo Charlene Guignard ja Marco Fabbri ning pronksi Kanada paar Piper Gilles ja Paul Poirier.

In conclusion, the opening of the World Figure Skating Championships with the rhythm dance by ice dancers is a thrilling start to the competition. The grace, precision, and artistry displayed by the skaters is truly mesmerizing. Estonians are especially proud of their ice dance team as they showcase their talent on the world stage. The championships are sure to bring excitement and drama as the skaters compete for the prestigious title. Let us all cheer on the Estonian ice dancers and wish them the best of luck in the competition.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Hiilgav lühikava kindlustas Selevkole vähemalt kuuenda koha | Iluuisutamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga