TÄNA OTSE | Hüppemäel säranud Ilves jahib kolmandat pjedestaalikohta | Kahevõistlus

2254440hbafft24

Tere tulemast! Täna otseülekanne toob teieni põneva vaatepildi kahevõistluse maailmast, kus hüppemäel säranud Karl Geiger jahtivad kolmandat pjedestaalikohta. Ilves on tõusnud esile suurepäraste hüpetega ning tema võitlusvaim ja pühendumine on inspireerivad. Kahevõistlus on alati olnud oluline osa Eesti spordikultuurist ning täna saame näha tipptasemel sportlasi võistlemas. Olge valmis elama kaasa ja kogema adrenaliinitulva, sest see ülekanne ei jäta teid külmaks!

Otepääl toimuva kahevõistluse MK-etapi viimased võitjad selguvad pärastlõunal algavas murdmaasõidus, kus Kristjan Ilves üritab kodusel võistlusel kolmandat korda esikolmikusse jõuda.

Ilves kandus pühapäevasel hüppevõistlusel 100,5 meetri kaugusele, teenis sellega 129,2 punkti ja saavutas kolmanda koha.

Eestlasest rohkem punkte kogusid vaid MK-sarja üldliider norralane Jarl Magnus Riiber (103 m; 135,2 p) ja austerlane Stefan Rettenegger (99 m; 129,8 p). Neljas oli sakslane David Mach (101,5 m; 129 p) ja viies austerlane Thomas Rettenegger (97 m; 128,8 p).

Ilves stardib suusarajale Riiberist 24 ja Retteneggerist kaks sekundit hiljem. 10 km pikkusele murdmaasõidule antakse start kell 14.00. Võistlusele saab kaasa elada ETV või ERR-i spordiportaali vahendusel.

Enne võistlust:

Kristjan Ilves tegi reedel kodupubliku ees hooaja parima esituse ning kordas laupäeval oma reedest tulemust, saavutades taas teise koha. Eestlasele oli see karjääri kaheksandaks pjedestaalikohaks MK-sarjas. Mõlemal päeval edestas Ilvest üksnes MK-sarja üldliider norralane Jarl Magnus Riiber, kes jahib pühapäeval kümnendat järjestikust etapivõitu.

MK-sarja üldarvestuses edestab Riiber (1570 punkti) pühapäevase võistluspäeva eel lähimat konkurenti Stefan Retteneggerit 439 silmaga. Austerlasele järgnevad norralane Jörgen Graabak (1113 p), koondisekaaslane Johannes Lamparter (1040 p) ja Ilves (848 p).

Meeste hüppevõistlus saab alguse kell 11.00 ning 10 km pikkusele murdmaarajale starditakse kell 14.00.

Loe rohkem:  Ilves hõivas hüppevooru järel kuuenda positsiooni | Kahevõistlus

Kokkuvõttes võib öelda, et Karl-August Tiirmaa oli täna suurepärane – hüppemäel säras ta oma tugeva sooritusega ning jahib nüüd kolmandat pjedestaalikohta kahevõistluse võistlusel. Tema pühendumus ja oskus näitavad tema potentsiaali saavutada suuri asju tulevikus. Eesti spordifännid on kindlasti elevil, et näha, kuidas Tiirmaa jätkab oma võistlustel osalemist ning loodetavasti saavutab veel suuremaid eesmärke. Tema tulemus täna hüppemäel näitab tema tugevust ja kindlasti on põhjust uhkuseks kogu Eesti spordikogukonnal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga