Tamsalu-Neeruti maraton toimub Alutaguse suusaradadel | Suusatamine

2281650h21edt24

Tere tulemast Alutaguse suusaradadele, kus toimub igal aastal üks oodatumaid suusasõite – Tamsalu-Neeruti maraton. See suursündmus toob kokku suusasõpru üle kogu Eesti, kes soovivad proovile panna oma oskused ja vastupidavuse kaunil maastikul. Alutaguse piirkonnas saab nautida kauneid metsaalasid ja lummavat loodust, tehes sellest maratonist tõeliselt unustamatu kogemuse. Olgu teil varud täidetud ja suusad teravdatud, sest Tamsalu-Neeruti maraton ootab teid!

Ilmastikuolude tõttu edasi lükatud 25. Tamsalu-Neeruti maraton peetakse sel pühapäeval Alutagusel.

Päeva esimesed suusasõidud toimuvad lastele, maratoni start on kell 11 ja poolmaratoni start antakse 10 minutit hiljem.

Suusapäeva peakorraldaja Vahur Leemets innustab talispordisõpru Ida-Virumaale tulema uutmoodi rada uudistama. “Keerame harjumuspärase raja n-ö pea peale ning loomulikult saab selle läbida ka meie suusasündmusele omaselt vabatehnikas. Hetkel oleme maha märkimas 11 km ringi, mida tuleb siis vastav arv kordi läbida. Olud on Pannjärvel talvised ja koostöös kohalike talispordifännidega püüame seda ka nädala jooksul jõudumööda Estoloppeti sotsiaalmeedias näidata,” ütles Leemets.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Tamsalu-Neeruti maraton toimub Alutaguse suusaradadel on suurepärane võimalus nautida kaunist loodust ja proovida oma jõudu suusatamisel. Sündmus pakub nii kogenud suusatajatele kui ka algajatele võimaluse osaleda ja end proovile panna. Lisaks sportlikule elamusele on maratoni ajal võimalik kaunist loodust ja värsket õhku nautida. See on suurepärane võimalus veeta aega pere ja sõpradega ning nautida aktiivset elustiili. Soovitame kõigil huvilistel osaleda ja kogeda unustamatuid hetki Alutaguse suusaradadel.

Loe rohkem:  Eesti murdmaasuusatajad piirdusid Kanadas kvalifikatsiooniga | Suusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga