TalTech kindlustas kodustel meistrivõistlustel poolfinaalikoha | Võrkpall

1706727138 2175223ha370t24

TalTech has secured a spot in the semifinals of the domestic championsip in volleyball, showcasing their prowess and determination on the court. With their skilled team and strong spirit, they have proven themselves as formidable contenders in the competition. As they strive for victory and work towards the championship title, TalTech continues to impress fans and critics alike with their stellar performances. The anticipation and excitement are high as they prepare to face off against their opponents in the upcoming matches.

TalTechi võrkpallinaiskond teenis reedel kodustel meistrivõistlustel koha poolfinaalis, kui alistas teist korda Pärnu Spordikooli kolm-null.

Veerandfinaalseeria avamängu 3:0 (25:14, 25:15, 25:13) võitnud TalTech alustas Pärnus toimunud korduskohtumist hea hooga, võites esimese geimi 25:7. Järgmistes geimides avaldas Pärnu tiitlikaitsjale rohkem vastupanu, kuid TalTech võitis teise geimi 25:22 ning kolmanda 25:20 ja tagas sellega edasipääsu poolfinaali.

TalTechile lisaks on poolfinaalikoha pälvinud ka Rae Spordikool/VIASTON ning Audentese SG/Noortekoondis, kes teenisid samuti oma veerandfinaalseerias kaks järjestikust võitu.

Viimane poolfinalist võib selguda teisipäeva õhtul, kui avamängu 3:0 võitnud Tartu Ülikool/Bigbank läheb külla Viljandi Metallile.

Kodustel meistrivõistlustel poolfinaalikoha kindlustamine on suurepärane saavutus TalTechi võrkpallitiimile. See näitab meeskonna tugevat ettevalmistust ja tahet võita. Nende pühendumus ja professionaalsus on aidanud neil jõuda poolfinaali ning kindlasti on fännid uhked meeskonna saavutuste üle. Järgmises faasis ootavad neid veel suured väljakutsed, kuid meeskonna tugevus ja meisterlikkus annavad lootust edule. Oleme valmis toetama TalTechi võrkpallimeeskonda nende teel võidule!

Loe rohkem:  Valikturniiriks valmistuv noormeeste võrkpallikoondis testis vormi Lätis | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga