Tallinnas Filtri teel toimub neljapäeval väekaitseõppus | Eesti

1709132176 2286072hed2ft24

Tallinnas Filtri teel toimuv neljapäeval aset leidev väekaitseõppus kujutab endast olulist sündmust Eesti kaitsejõudude jaoks. See annab võimaluse harjutada olulisi kaitsestrateegiaid ning suurendada valmisolekut võimalikeks ohtudeks. Kohaliku kogukonna jaoks on see ka võimalus paremini mõista ja hinnata nende riigi kaitsevõimet ning valmisolekut. Õppus näitab Eesti pühendumust rahvuslikule julgeolekule ja kaitsevõimele ning demonstreerib meie võimet kohaneda ja reageerida muutuvatele oludele. Antud sündmusel osalemine on oluline igale Eesti kodanikule.

Neljapäeval toimub Tallinnas Filtri tee piirkonnas küberväejuhatuse ning kaitseväe peastaabi territooriumitel ja lähiümbruses väekaitseõppus, mille raames võib piirkonnas näha tegutsemas tavapärasest rohkem relvastatud kaitseväelasi.

Erinevad tegevused toimuvad Filtri tee piirkonnas kogu päeva vältel. Harjutuste käigus võidakse kasutada ka paukpadruneid ning imitatsioonivahendeid, mis tekitavad müra, teatas kaitseväe peastaap.

Kõik tegevused on Tallinna linna ja linnaosavalitsusega eelnevalt kooskõlastatud, lisas peastaap. 

Kokkuvõttes, Filtri tee väekaitseõppus Tallinnas on oluline samm Eesti julgeoleku tagamiseks ning ohutuse tagamiseks selles piirkonnas. Sellised harjutused annavad meie kaitsejõududele võimaluse treenida ja valmistuda erinevateks ohustusteks ning tagavad meie riigi valmisoleku igasuguste ohtude vastu seismiseks. On oluline, et meie kaitsejõud oleksid hästi väljaõpetatud ja varustatud, et tagada meie riigi turvalisus ja kaitse. Filtri tee väekaitseõppus on samm selles suunas ning annab meile suuremat kindlustunnet meie riigi kaitsmisel.

Loe rohkem:  Vooglaid ja Järvi pöördusid ERJK vastu kohtusse | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga