Võru- ja Põlvamaa kõrvalteedel on libeduse tõttu erihoolderežiim | Eesti

2255316h142bt24

Tere tulemast Võru- ja Põlvamaa maalilistele kõrvalteedele, kus libedus on praegu eriti suur väljakutse. Kuid ärge muretsege, sest kohalikud on võtnud kasutusele erihoolderežiimi, et tagada teie ohutu liikumine nendel teedel. Need maalilised teed pakuvad imelisi vaateid ning avastamist väärt peidetud aardeid. Olge valmis kogema tõelist Eesti maapiirkonna võlu ja võtke aega, et nautida sõitu nendel teedel, kus kogemus on sama tähtis kui sihtkoht. Tervist tulemast Eestisse!

Transpordiamet kehtestas alates esmaspäeva õhtupoolikust Võru- ja Põlvamaa tugi- ja kõrvalmaanteedel jäävihma ja libeduse tõttu erilise hoolderežiimi.

Maanteede korrashoiuks on kasutusel kõik olemasolevad ressursid, aga teede nõutav seisunditase ei ole kõikjal tagatud, teatas amet.

Rasketest ilmastikuoludest tingitud tavapärasest erinev hoolderežiim kehtib Võru- ja Põlvamaa kõrvalteedel teisipäeva hommikul kella 10-ni.

Kokkuvõttes on oluline märkida, et Võru- ja Põlvamaa kõrvalteedel kehtestatakse libeduse tõttu erihoolderežiim. See tähendab, et teedel liiklemisel tuleb olla eriti ettevaatlik ning kohandada sõidukiirust vastavalt teeoludele. Libedusest tingitud ohtlikke olukordi on võimalik vähendada, kui juhid järgivad liiklusreegleid ning kasutavad sobivat sõidustiili. Samuti on oluline, et tee hooldajad teeksid kõik endast oleneva, et tagada teede ohutus ning vähendada õnnetuste riski. Loodame, et kõik liiklejad järgivad neid juhiseid ning seeläbi hoiavad end ja teisi tee kasutajaid turvaliselt.

Loe rohkem:  Amet: mõne keerulise ilmaga päeva pärast pole mõtet teehooldeautosid juurde osta | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga