Tallinnas avati seitsme väljakuga spetsiaalne padelihall | Teised alad

2297019h3c1at24

Tere tulemast Tallinna uusimasse spordiinnovatsiooni – spetsiaalsesse padelihalli, mis on varustatud lausa seitsme väljakuga! Padel on kiiresti populaarsust koguv spordiala, mis ühendab tennisemängu elemente squashiga ning pakub põnevat ja dünaamilist mänguelamust kõigile huvilistele. Halli avamine on suurepärane uudis nii kogenud mängijatele kui ka algajatele, kes soovivad proovida midagi uut ja põnevat. Lisaks padeliväljakutele on hallis võimalus nautida ka teisi spordialasid, mis teevad sellest mitmekülgse ja dünaamilise spordikompleksi. Ootame sind avastama erinevate spordialade võlusid ja naudinguid!

Reketispordisõbrad said kolmapäeval rõõmustada, sest Tallinnas avati Eesti suurim ja esimene spetsiaalselt just padelimänguks ehitatud sisehall.

Erinevate näidismängudega kolmapäeval Tallinnas avatud padeli sisehallis on täielikult rahvusvahelistele standarditele vastavad padeliväljakud. Kokku on Lasnamäel Paepargi tänaval asuvas hallis seitse siseväljakut ning kevadel rajatakse juurde ka kaks välisväljakut. Lisaks avatakse keskuses ka ööpäevaringselt lahti olev jõusaal.

Eestis harrastab padelit pea 3000 mängijat. Üle riigi on selle reketimänguga tegelemiseks meil 69 padeliväljakut, millest 40 on siseväljakud. Tallinnas avatud spordihoone on Eesti suurim ja esimene spetsiaalselt just padelimänguks ehitatud sisehall.

Padel, üks kiiremini kasvavaid spordialasid maailmas, on omamoodi segu squashist ja tennisest. Padelit mängitakse seintega ümbritsetud väljakul ning mängijad võivad palli üle väljaku keskel oleva võrgu lüüa seinapõrkest. Padelireket on erinev teistest reketialade mänguvahenditest.

Kokkuvõtvalt võime öelda, et uue seitsme väljakuga padelihalli avamine Tallinnas on suurepärane uudis kõikidele spordisõpradele. Padel on kiirelt populaarsust koguv spordiala ning selline spetsiaalne hall loob suurepärased võimalused nii algajatele kui ka kogenud mängijatele oma oskusi arendada. Lisaks sellele on padelihallil positiivne mõju kogu spordikultuurile, pakkudes mitmekesist ja kaasaegset treeningvõimalust kõikidele huvilistele. See on suurepärane samm spordimaastikul ning annab lootust, et padel saab Eestis veelgi populaarsemaks.

Loe rohkem:  Eesti crossfitter saavutas mainekal võistlusel kõrge koha | Teised alad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga