Tallinnas asuv spordibaar näitas Venemaa jalgpallimängu | Välismaa

1709410571 2291136hcb96t24

Tervitused kõigile spordisõpradele! Tallinnas asuv spordibaar oli täis põnevust ja emotsioone, kui nad näitasid Venemaa jalgpallimängu. Oli hingemattev kogemus jälgida fännide reaktsioone ja kuulata nende hõikeid, mis täitsid kogu ruumi. Olenemata sellest, kumma riigi fänn sa oled, valitses seal ühtne entusiastlik õhkkond. See oli tõeline näide spordi ühendavast jõust ja kirgust, mis ületab rahvuslikud piirid. Astuge sisse ja olge osa sellest emotsioonide tulvast!

Tallinna spordibaaris Mimino käis laupäeva õhtul Vene jalgpalliklubide Zenit ja Spartak mängu otseülekanne. Klubi omaniku sõnul saab baar pilti interneti kaudu Vene NTV telekanalilt.

Tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve ameti (TTJA) sõnul kuulub telekanal NTV Venemaa 53 telekanali hulka, mis on Euroopa Liidu sanktsioonide all.

Samuti seisab TTJA vastuses “Aktuaalsele kaamerale”: “Sanktsioonide tõttu on vaid piiratud spordiülekannete vaatamise viisid, sest mitmed telekanalid, mis muu sisu hulgas näitavad ka spordiülekandeid, on sanktsioonide all. Kui aga ülekannet näitab telekanal, mis ei ole sanktsioonide all, siis selle sisu avalikult baaris esitlemine ei ole keelatud. Sel juhul ei ole tegevus ebaseaduslik, vaid langeb pigem eetika ja moraali kategooriasse.”

Baari omaniku Imedi Kekeišvili sõnul tema ja tema klientide jaoks on sport poliitikast väljas.

“Me ei sekku poliitikasse. Me lihtsalt naudime ilu. See on Vene jalgpalli aasta mäng. Me tahame lihtsalt seda vaadata. Ma ei arva, et me midagi rikume. Kui aga saame ametliku kirja, et Vene jalgpalli näidata ei tohi, siis see on poliitiline otsus ja loomulikult me seda enam ei näita,” ütles ta.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Tallinnas asuv spordibaar on suurepärane koht, kus nautida jalgpallimatše koos teiste spordifännidega. Venemaa jalgpallimängu vaatamine koos sõpradega on alati lõbus kogemus ning spordibaar oli suurepärane koht selles osas. Välismaa mängude jälgimine on suurepärane võimalus tutvuda erinevate kultuuride ja spordistiilidega ning Tallinna spordibaar pakub selleks ideaalset võimalust. See oli mänguline ja emotsiooniderikas õhtu, mis jääb meelde pikaks ajaks.

Loe rohkem:  ERR Riias: Läti ajakirjaniku hinnangul on Eesti strateegia Ukraina võiduks realistlik | Välismaa

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga