Tallinnas alustatakse piljardi Euroopa karikaetapiga | Snuuker ja piljard

2259786h2254t24

Tere tulemast Tallinna, kus alustatakse põneva piljardi Euroopa karikaetapiga! Snuukri- ja piljardifännid üle kogu maailma kogunevad siia, et näha Euroopa parimate mängijate võitlust piljarditurniiril. See on suurepärane võimalus nautida tipptasemel mängu ja kogeda põnevat atmosfääri, mis täidab linna. Tulge ja laske end kaasa haarata selle spordi võluvast maailmast ning toetage oma lemmikmängijaid, kui nad võistlevad piljardi Euroopa karika nimel. See sündmus pakub unustamatuid hetki ja põnevust kõigile snuukri- ja piljardifännidele!

Neljapäeval tehakse Tallinnas algust piljardi Euroopa karika etapiga. Teist aastat järjest Kalevi Spordihallis peetavatel võistlustel astuvad võistlustulle koguni 32 riigi sportlased.

Meeste arvestuses osaleb 161 sportlase konkurentsis lausa 24 Eesti piljardisportlast. Nende hulgas kogu Eesti paremik: maailma edetabeli 11. real paiknev Denis Grabe, Mark Mägi, Mihkel Rehepapp ja 2022. aasta juunioride maailmameister Karl Gnadeberg.

Võistlustel osaleb ka eelmise aasta võitja, Saksamaal elav Süüria esindaja Mohammad Soufi. Samuti võistleb esmakordselt Eestis piljardispordi elav legend, 55-aastane Saksamaa esindaja Ralf Souquet, kes on viiel erineval kümnendil võitnud täiskasvanute arvestuses EM-il kuldse medali: esimest korda 1988. ja viimati 2021. aastal.

Naiste arvestuses osaleb 55 sportlase konkurentsis seitse Eesti mängijat.

Neljapäevast pühapäevani Tallinnas Kalevi Spordihallis peetavatele võistlustele on oodatud ka kõik pealtvaatajad Eesti sportlastele kaasa elama. Pealtvaatajatele on võistlused tasuta.

Võistlustega tehti algust neljapäeval kell 9.00, kui algasid eelvoorud. Nii neljapäeval kui reedel toimuvad võistlused rohkem kui 12 tundi järjest. Mõlemal päeval alustatakse kell 9.00 ja võistluste orienteeruv lõpp nendel kahel päeval on kell 22.00.

Laupäeval mängivad 16 parimat võistlejat järgmiselt:

Kell 10.00 peetakse kaheksandikfinaalid;
Kell 12.00 toimuvad veerandfinaalid;
Kell 14.00 mängitakse I poolfinaal ning kell 15.30 II poolfinaal.
Finaal algab kell 17.00 ning peale finaali lõppu toimub kohe ka autasustamine.

Loe rohkem:  Eesti piljardimängijad alustasid kodust turniiri võidukalt | Snuuker ja piljard

Naiste 32 parimat alustavad mängudega pühapäeval kell 9.00.
Kell 10.30 peetakse kaheksandikfinaalid ning kell 12.00 toimuvad veerandfinaalid.
Kell 14.00 mängitakse I poolfinaal ning kell 15.30 II poolfinaal.
Naiste finaal algab pühapäeval kell 17.00 ning peale finaali lõppu toimub kohe ka naiste arvestuse autasustamine.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tallinnas toimuv piljardi Euroopa karikaetapp on suurepärane võimalus nautida selle tipptasemel spordiala kohapeal. Üritus toob kokku parimad piljardi mängijad üle kogu Euroopa ning pakub põnevat ja adrenaliinirikast meelelahutust kõigile spordisõpradele. Lisaks sellele annab see võimaluse tutvustada Tallinna kui suurepärast spordiürituste võõrustajat ning tõsta Eesti tuntust piljardi maailmas. Pole kahtlust, et see üritus toob kaasa positiivseid mõjusid nii spordi kui ka turismi arengule Eestis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga