Sildaru lõpetas enam kui aasta kestnud võistluspausi Eesti meistritiitliga | Freestyle suusatamine

2311527haa52t24

Eesti freestyle-suusataja Kelly Sildaru naasis võistlusradadele suurejooneliselt, lõpetades üle aasta kestnud võistluspausi Eesti meistritiitliga. Noor sportlane näitas oma oskusi ja enesekindlust, ületades kõik konkurendid ning tõestades end taas kui ühte parimatest maailmas. Sildaru meisterlikkus ja kirg suusatamise vastu on inspireeriv ning annab lootust ja motivatsiooni kõigile noortele sportlastele Eestis ja kogu maailmas. Tema võidurõõm ja entusiasm kajastuvad kaugemale kui võistlusrajal, olles eeskujuks kõigile, kes unistavad suursugustest saavutustest spordimaailmas.

Freestyle-suusataja Kelly Sildaru naasis enam kui aasta kestnud võistluspausi järel lumele, kui tuli Otepääl Big Airis Eesti meistriks.

Igal võistlejal oli laupäeval kokku kolm katset, võitja otsustasid kahe erineva parema triki tulemused. Sildaru teenis avavoorus 82,33, teise laskumise eest 67,33 ja kolmanda eest 81 punkti.

Kahe parima vooru koondsumma ehk 163,3 punktiga edestas Sildaru teiseks tulnud lätlannat Nikola Upitet enam kui 50 punktiga, kolmas oli 68 punkti teeninud Marta Raituma.

Meestest võidutses freestyle-suusatamises Harri Tammemägi 162 punktiga, üheksa silmaga jäi temast maha Renars Perovs. Neile järgnesid Toms Baltmuguris (149,67) ja Mihkel Ustav (146 punkti).

Sildaru vigastas eelmise aasta jaanuaris parema jala põlve, veebruaris opereeriti põlve ristatisidet ja meniskit. “Olen vigastusest taastumise tõttu võistlustest eemal olnud juba üle aasta. Ühest küljest on see olnud hea rahulik aeg, aga samas olen ka võistlemist igatsenud. Mul on hea meel teha esimene võistlus just kodumaal ja olen põnevil, kuidas see läheb,” lausus Sildaru nädala keskel võistluste eel.

Sildaru võidukas naasmine võistlusringile on rõõmustav uudis kõikidele freestyle suusatamise fännidele Eestis. Tema võidukas esinemine ja saavutatud meistritiitel näitavad tema suurepärast ettevalmistust ja pühendumust spordialale, mis kindlasti toob kaasa rohkem edu ja tunnustust tulevikus. Sildaru on tõeline inspiratsioon järgmistele põlvkondadele ja tema tagasitulek on kindlasti positiivne märk Eesti suusatamise tuleviku jaoks. Soovime talle palju õnne ja edu edaspidiseks!

Loe rohkem:  Sildaru isa pääses väärkohtlemise kahtlustusest, aga sai süüdistuse omastamises | Freestyle suusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga