Serviti ja Mistra teenisid meistriliigas võidulisa | Käsipall

2297064h1864t24

Eesti käsipalli fännid rõõmustasid, kui Serviti ja Mistra teenisid meisterliigas võidulisa. Nende meeskondade võidud tõid põnevust ja elevust kohalikele spordisõpradele ning näitasid nende võimekust ja tugevust võistlustel. Käsipall on populaarne spordiala Eestis ja sellised võidud aitavad kasvatada veelgi suuremat huvi ja toetust sellele dünaamilisele mängule. Serviti ja Mistra jätkavad oma võidukäiku ning nende fännid ootavad juba põnevusega järgmisi mänge ja võite.

Koduses käsipalli meistriliigas peeti kolmapäeval kaks kohtumist ning üllatusi ei sündinud. Kodumeeskond Serviti alistas SK Tapa tulemusega 38:28 (21:12) ning võõrsil oli võidukas Mistra, kes alistas HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi skooriga 34:31 (19:14).

Kohtumine Mistra ja Tapa vahel möödus tasavägiselt: kord oli ees Mistra, siis Kehra ning tihti mängiti ka viigis. 13. minutil tegi külalisvõistkond spurdi, kui Serhii Orlovskyi, Urmas Rõuk ja Patrick Padjus väravad kirja said ja Mistra 12:8 ette viisid ning esimene poolaeg lõppes Mistra 19:14 eduseisul.

Teise poolaja alguses kasvas Mistra eduseis üheksale väravale, kuid Dmytro Yankovskyi päästis Kehra kahekohalisest kaotusseisust. Kodumeeskond hakkas siis hoogu üles võtma ning jõudis 48. minutil kahe värava kaugusele, kuid Mistra lõpetas tugevalt ning teenis siiski 34:31 võidu.

Mistra resultatiivseim pallur oli Martin Johannson üheksa väravaga. Kehra eest viskas enim väravaid Sergio-Silver Kreegimaa, kelle nimele jäi seitse tabamust. 6 väravat viskas Kristofer Liedemann.

Teises mängus haaras võõrustaja Serviti mänguohjad algusest peale enda kätte ning juhtis kümnendal minutil neljaga. Kohtumise 25. minutil viskas Karl Markus Kannel seisuks 18:11 ning riietusruumidesse mindi Mistra 21:12 eduseisul. Mängu teises pooles Serviti edumaa aina kasvas. 40. minutiks oli seis 29:18 ja kuus minutit hiljem juba 33:18. Kodumeeskond säilitas kindlat eduseisu ja võitis kohtumise 38:28.

Loe rohkem:  Kehra alustas käsipalliaastat 13-väravalise võiduga | Käsipall

Serviti üleplatsimeheks osutus Sander Sarapuu kaheksa väravaga, kuus väravat viskasid Hendrik Varul ja Kermo Saksing. Tapa resultatiivseimad olid üheksa väravat visanud Ilja Kosmirak ja Marcus Rättel.

Käesolev hooaeg on toonud palju põnevust Eesti meistriliigas käsipallis, kus Serviti ja Mistra on näidanud suurepärast mängu ning teeninud mitmeid võite. Nende pühendumus ja pingutus on olnud silmapaistev ning nende edu on teenitud. On rõõm näha, kuidas nad on suutnud ületada takistusi ja saavutada tulemusi. Loodame, et nad jätkavad sama võimsalt ja pakuvad põnevat mängu ka järgmistel hooaegadel. Aitäh Servitile ja Mistrale põnevate hetkede eest!