Selver/TalTech jõudis finaalist ühe võidu kaugusele | Võrkpall

2141755h6093t24

Selver and TalTech have reached the finals of the volleyball championship, with only one win separating them from victory. The stakes are high as these two powerhouse teams battle it out for the ultimate prize. Fans are on the edge of their seats, eagerly awaiting the outcome of this thrilling match. Will Selver maintain their dominance, or will TalTech emerge as the underdog champion? Only time will tell as the tension rises and the excitement mounts in this epic showdown.

Selver/TalTech alistas võrkpalli Eesti meistrivõistluste poolfinaali teises mängus võõrsil Pärnu 3:1 (25:20, 28:26, 23:25, 25:22) ja jõudis ühe võidu kaugusele finaalist.

Kõik neli geimi olid väga tasavägised. Selver/TalTech oleks võinud siiski mängu saatuse otsustada ka kolmes geimis, sest kolmandas juhiti 22:19, aga seejärel võtsid pärnakad neli punkti järjest ja viimasest seitsmest kuus.

Neljandas geimis rebis Selver/TalTech otsustava vahe sisse seisult 17:17, kui teeniti kolm punkti järjest. Sellest momendist ei jõudnud Pärnu enam kordagi lähemale kui kaks punkti.

Selver/TalTechi kasuks tõi 20 punkti (+12) Matthew Aubrey, 12 punktiga panustasid Andri Aganits (+9) ja Tristan Täht (+2). Pärnu heaks tõi 21 (+15) punkti Toms Švans ja 16 punkti Tony Tammiksaar (+4).

Seeria kolmas kohtumine peetakse neljapäeval, 21. märtsil TalTechi spordihallis ja jääb kodumeeskonna edu korral ka viimaseks.

Teises paaris Võru Barruse ja Tartu Bigbanki vahel on seis kahe matši järel üks-üks. Nemad kohtuvad järgmisena kolmapäeval, 20. märtsil Võrus.

Kuigi Selver/TalTech jõudis finaalis ühe võidu kaugusele, võib meeskond siiski uhkust tunda oma saavutuste üle. Nende pühendumus ja tööviljakus on toonud neid märkimisväärsele kohale võrkpallimaastikul. Igal juhul on see vaid üks samm edasi nende eesmärkide saavutamise teel. Kindlasti ootame põnevusega, mida tulevik toob ja usume, et Selver/TalTech suudab jätkata oma muljetavaldava teekonna jätkamist ning saavutada veelgi suuremaid võite.

Loe rohkem:  Barrus võitis viigeimilise lahingu ja poolfinaalseeria naaseb Võrru | Võrkpall