Saksamaa keskväljamaestro naaseb koondise rivistusse | Jalgpall

2272065he4b6t24

Tere tulemast Eesti jalgpallimaailma! Saksa keskväljamaestro naaseb koondise rivistusse, pannes kõik fännid elevile. Tema oskuslikud mänguoskused ja juhtimisvõime on toonud meeskondadele palju võite ja rõõmu. Tema kohaolek koondise rivistuses tõotab põnevat ja võidukat hooaega. Kõik silmad on suunatud sellele jalgpalligeeniusele, kes on valmis taas näitama maailmale oma talenti ja oskusi. Tutvustagem teda ja tema võimeid ning olgem valmis tunnistama tema mänguloomingut ja meeskonnatööd Eesti jalgpalliväljakutel.

Saksamaa jalgpallikoondisega 2014. aastal maailmameistriks kroonitud Toni Kroos tõmbab kahe ja poole aasta pikkuse vahe järel taas selga rahvuskoondise särgi.

34-aastane poolkaitsja tegi koondisekarjääriga lõpparve 2021. aasta Euroopa meistrivõistluste järel, kuid otsustas nüüd rahvuskoondise peatreeneri Julian Nagelsmanni palvel taas Die Mannschafti valge särgi selga tõmmata.

“Sõbrad, ütlen lühidalt: märtsikuus tõmban Saksamaa koondise särgi taas selga. Miks? Sest koondise peatreener palus ning ma tunnen, et olen selleks valmis. Mõistan, et paljud ei usu meie koondise edusse, ent olen veendunud, et suudame kõiki Euroopa meistrivõistlustel üllatada,” kirjutas Kroos ühismeedias.

Saksamaa kohtub märtsikuises koondiseaknas sõprusmängudes Prantsusmaa ja Hollandiga. Juunis algab Saksamaal Euroopa meistrivõistluste finaalturniir.

Igapäevaselt Madridi Realis leiba teeniv Kroos debüteeris rahvuskoondises 2010. aastal ning on Saksamaa särgis väljakul käinud 106 korda ja löönud 17 väravat.

Kokkuvõttes võib öelda, et saksa keskväljamaestro Toni Kroos naaseb koondise rivistusse on suurepärane uudis nii mängijale endale kui ka kogu Saksamaa jalgpallikoondisele. Kroos on tõestanud end ühe maailma parima keskväljamehena ning tema kogemus ja oskused on hindamatuks lisaks meeskonnale. Tema naasmine annab kindlasti uut indu ja enesekindlust kogu meeskonnale ning loodetavasti aitab Saksamaa jalgpallikoondisel saavutada veelgi suuremat edu tulevikus.

Loe rohkem:  Sügisel 0:9 kaotanud tšehhid võitlesid kordusmängus välja viigi | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga