Šapovalov lõi Kreeka esiliigas kolmanda värava | Jalgpall

2216748hfe94t24

Estonias sports fans are buzzing with excitement as young talent Denis Shapovalov scores his third goal in the Greek second division. The football prodigy is making waves in a foreign league, showcasing his skill and potential on the international stage. Estonians are proudly following Shapovalov’s journey, cheering him on as he continues to impress with his goal-scoring prowess. With each match, he solidifies his place as a rising star in the football world, capturing the attention and admiration of fans both at home and abroad.

Thessaloniki PAOK-i duubelmeeskonna ründaja Aleksandr Šapovalov lõi esmaspäeval Kreeka esiliigas oma kolmanda värava.

PAOK B võitis põhihooaja viimases voorus Volose Nikit 4:0. Šapovalov vahetati sisse 76. minutil kaheväravalises eduseisus ja tegi kümme minutit hiljem seisuks 3:0, vahendab Soccernet.ee.

Nüüd toimub tabeli poolitamine – liigatsooni esiviisik eraldub ülejäänutest. PAOK-i duublil jäi vaid üks punkt puudu, et lõpetada põhihooaeg esiviisikus, kuues koht tähendab aga edaspidi mängimist kohtadele 6-11.

Senine punktisaak poolitatakse ja kolm viimast (9.-11.) meeskonda langevad hooaja lõpus esiliigast välja.

Loe edasi Soccernet.ee portaalist.

Kokkuvõttes võib öelda, et Denis Šapovalov on näidanud oma oskusi ja võimekust jalgpalli valdkonnas, lüües Kreeka esiliigas kolmanda värava. Tema järjekordne saavutus tõestab tema talenti ja pühendumust spordile ning jätab kindlasti positiivse jälje tema karjääri arengus. Šapovalov on tõusev täht jalgpallimaailmas ning tema saavutused inspireerivad noori mängijaid üle kogu maailma. Loodame näha teda ka tulevikus edukalt jalgpalli mängimas ja veelgi enam võite kogumas.

Loe rohkem:  Alexander-Arnold ei saa lähinädalatel Liverpooli aidata | Jalgpall