Saalijalgpalli meistriliigas said võidu tartlased | Jalgpall

2224773hfc19t24

Tere tulemast Eestisse! Saalijalgpalli meistriliigas said võidu tartlased, and the city is buzzing with excitement. The fast-paced and exhilarating sport of indoor football has captured the hearts of Estonians, and Tartu’s victory has only added to the thrill. The passion for football in Estonia is palpable, and the success of the Tartu team has ignited a wave of celebration across the country. As you immerse yourself in the vibrant football culture of Estonia, you’ll witness the unbridled joy and fierce dedication that defines the sport in this beautiful Baltic nation.

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga reedeõhtuses kohtumises alistas Tartu Vald/Ravens Futsal 6:2 Narva United FC.

Esimese poolaja 5:0 ja kogu mängu 6:2 võitnud tartlaste kasuks lõi kaks väravat Andre Väin. Kaotajate mõlemad väravad kanti Mihhail Šrubkovski arvele.

Narva United FC lõpetas põhiturniiri 16 punktiga viimasel play-off’i viival ehk kuuendal kohal. Tartlased tõusid tabelis 30 punktiga kolmandaks, kuid nende lõppkoht on veel lahtine.

14. vooru esimestes mängudes olid kolmapäeval võidu saanud Jõhvi FC Phoenix (alistati 10:6 FC Jõgeva Wolves) ja Viimsi FC (võideti Rummu Dünamot 10:2).

14. vooru ja põhiturniiri viimane mäng peetakse laupäeval, kui Sillamäel on vastamisi kohalik FC NPM Silmet ja Tallinna FC Bunker Partner. Kui FC Bunker Partner on endale põhiturniiri võidu juba kindlustanud, siis FC NPM Silmetile oleneb viimasest mängust, kas põhiturniir lõpetatakse kolmandana või neljandana. Kolmandaks tõusmiseks on vaja neil viimane mäng vaja võita.

Paremusjärjestus (13-14/14): 1. Tallinna FC Bunker Partner 33, 2. Viimsi FC 32, 3. Tartu Vald/Ravens Futsal 30, 4. Sillamäe FC NPM Silmet 28, 5. Jõhvi FC Phoenix 17, 6. Narva United FC 16, 7. Rummu Dünamo 6, 8. FC Jõgeva Wolves 0 punkti.

Loe rohkem:  Selgus Moldova saalijalgpallikoondise koosseis mänguks Eestiga | Jalgpall

Veerandfinaalides kohtuvad põhiturniiril kolmanda ja kuuenda ning neljanda ja viienda koha saanud meeskonnad. Ühe osapoole kahe võiduni peetavad meistriliiga veerandfinaalide esimesed mängud peetakse veebruarikuu viimasel nädalavahetusel.

Enne veerandfinaale peetakse Jõhvis, 17. ja 18. veebruaril nelja meeskonna osavõtul karikavõistluste finaalturniir.

Kokkuvõttes võib öelda, et tartlased on saalijalgpalli meistriliigas näidanud end tugevast küljest, saavutades olulise võidu. Nende pühendumus ja meeskonnatöö on toonud neile võiduarvestuses edumaa ning tõestanud nende võimekust ja oskusi selles spordivaldkonnas. On selge, et nad on tõsised konkurendid ja neid tuleb kindlasti arvestada. Tuleb tunnustada tartlaste pühendumust ja soovida neile edu edaspidisteks mängudeks saalijalgpalli meistriliigas.