Reedel tuleb Eestis kuni 11 kraadi sooja | ilm

2285457hb9a3t24

Reedel tuleb Eestis imeline ilm, kus temperatuurid kerkivad kuni 11 kraadini. Päikesepaisteline päev pakub ideaalse võimaluse nautida kevadist soojust ja rõõmustada lõpuks saabuva soojema ilmaga. See on ideaalne aeg minna õue jalutama, piknikule või lihtsalt nautida päikesepaistet oma lemmikraamatuga. Ärge unustage päikesekreemi kaasa võtta ja kasutage võimalust selle imelise ilmaga täiel määral nautida.

Reedel on Eestis tunda kevade hõngu ning temperatuur tõuseb päeval kuni 11 kraadini. Samas võib ka vihma sadada.

Eelolev öö on pilves. Mitmel pool sajab vihma, väiksem on saju tõenäosus Eesti lõunaservas. Mõnel pool on udu. Puhub edela- ja lõunatuul 5 kuni 12, puhanguti 15, öö hakul rannikul kuni 19 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 2 kuni 6 kraadi.

Hommik on pilvine. Siin-seal sajab vihma. Puhub edelatuul 5 kuni 10, puhanguti 13 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 3 kuni 6 kraadi.

Päev on pilvine. Mõnes kohas sajab vihma. Õhtu poole saju võimalus väheneb. Puhub edela- ja lõunatuul 4 kuni 10, puhanguti 13, rannikul kuni 16 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 7 kuni 11, tuulepealsel rannikul 3 kraadi ümber.

Kokkuvõttes võib öelda, et reedel ootab Eesti sooja ilma, kus temperatuur võib tõusta kuni 11 kraadini. See tõotab olla meeldiv päev nii õues viibimiseks kui ka erinevate tegevuste nautimiseks. Kõigi jaoks, kes armastavad sooja ilma ja päikesepaistet, on see suurepärane võimalus veeta aega looduses või teha pikemaid jalutuskäike. Oluline on siiski meeles pidada, et aprillikuus võib ilm olla muutlik ning alati tasub kaasas kanda kergemat riietust ja vihmavarju.

Loe rohkem:  Nädalavahetuse ilm on veel külm, edaspidi läheb soojemaks | ilm
See sissekanne postitati aastal ilm. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga