Ratva külas saab nautida kahe nõia kaevu vetemängu | Eesti

2304174hf877t28

Tere tulemast Ratva külla Eestis, kus saab nautida kahe nõia kaevu vetemängu! See unikaalne vaatamisväärsus on põnev ja kaasahaarav kogemus kõigile külastajatele. Kaevud pakuvad mitmekülgset meelelahutust ning on kahtlemata üks piirkonna populaarsemaid turismiobjekte. Olgu tegemist perepuhkuse või sõpradega väljasõiduga, see veemäng pakub lõbu ja elevust kõigile, kes otsustavad selle imelise koha külastada. Tulge avastama ja lõbutsema Ratva küla kahe nõia kaevu juures!

Ida-Virumaal Alutaguse vallas Ratva külas saab nautida toruallikate vetemängu.

Viis aastat tagasi valminud umbes 40 meetri sügavused puuraugud tehti selleks, et mahajäetud põlevkivikaevanduse käikudesse kogunev vesi suunata Põllualuse kraavi.

Rahvasuus kahe nõia kaevuks kutsutava süsteemi rajamine oli vajalik selleks, et liigvesi ei teeks liiga ümbruskonna põldudele ja metsadele.

2304174hf877t28

Kokkuvõttes, Ratva külas asuv kahe nõia kaev pakub külastajatele ainulaadset võimalust nautida vetemängu ning sukelduda Eesti rahvapärimusse. See kultuuriline vaatamisväärsus on oluline osa Eesti kultuuripärandist ning pakub imelist võimalust kogeda ajaloolist ja müstilist atmosfääri. Külastades kahe nõia kaevu, saavad inimesed mitte ainult lõõgastuda ja lõbutseda, vaid ka õppida midagi uut Eesti ajaloost ja traditsioonidest. See on kindlasti üks külastamist väärt koht, mis jääb külastajatele kauaks meelde.

Loe rohkem:  Kõve: ministril on õigus huvi tunda, kuidas prokuratuuri töö edeneb | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga