Hooaja viimase normaalmäe võistluse võitis Kobayashi | Suusahüpped

2304609h67ect24

Eesti suusapublikul oli põhjust rõõmustada, kui Jaapani suusahüppaja Ryoyu Kobayashi võitis hooaja viimase normaalmäe võistluse. Kobayashi esitas muljetavaldavaid hüppeid ning näitas oma tugevat vormi ja oskusi. Tema võit tõi elevust ja rõõmu nii suusahüpete fännidele kui ka spordisõpradele üle kogu maailma. Kobayashi võiduga on suusahüppeseason lõppenud põnevalt ning jääme huviga ootama järgmist hooaega ja uusi võistlusi.

Suusahüpete meeste maailma karika etapil Trondheimis teenis normaalmäel esikoha jaapanlane Ryoyu Kobayashi (280,9 punkti), kes edestas üsna napilt sloveen Peter Prevci (280,0) ja austerlast Jan Hörli (279,0).

Esimeses voorus 106 metrit hüpanud ja seega võistluse pikima õhulennu sooritanud Kobayashi asus liidrikohale ja suutis edu teise vooruga hoida.

Juba neljandat korda viimase 17 päeva jooksul tuli teiseks Prevc, kes oli samal kohal kaks korda Oberstdorfis ja märtsis alguses Lahtis.

Esimese vooru järel kolmandat kohta hoidnud sakslane Andreas Wellinger pidi leppima neljanda kohaga (277,6), edestades MK-sarja üldliider Stefan Krafti (276,7) ja kaasmaalast Philipp Raimundit (274,7).

Artti Aigro hüppas esimeses voorus 93,5 meetrit, sai 116,6 punkti ega pääsenud teise vooru. Eestlane jäi jagama 41.-42. kohta.

Tegemist oli hooaja viimase normaalmäe võistlusega. Kolmapäeval on Trondheimis kavas suure mäe võistlus.

Kobayashi võit hooaja viimasel normaalmäe võistlusel on suurepärane saavutus, mis toob rõõmu nii talle endale kui ka tema fännidele üle maailma. See on tunnustus tema suurepärasele oskuste tasemele ja pühendumusele suusahüpetele. Kobayashi näitas oma võimekust ja kindlust ning kindlasti on ta tulevikus veel suuri saavutusi ootamas. Hooaeg on olnud täis põnevust ja emotsioone ning see võit lisab sellele vaid väärtusliku punkti lõpuakordiks. Kiitus Kobayashile ja edukat järgmist hooaega!

Loe rohkem:  Kraft lõpetas austerlaste 16 aasta pikkuse kullaootuse | Suusahüpped

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga