Rait-Riivo Laanet ootab pikk vigastupaus | Korvpall

2318490hd548t24

Tallinna Kalevi korvpalliklubi peatreener Rait-Riivo Laanet seisab ees pikem vigastuspaus, mis paneb tema tuleviku hooajal kahtluse alla. Laanet on olnud meeskonna üks olulisemaid liikmeid nende edu saavutamisel ning tema puudumine võib jätta suure tühimiku meeskonna mängus. Vaatamata keerulisele olukorrale jääb Laanet optimistlikuks ja loodab kiiresti taastuda, et aidata meeskonnal jätkata võidukat hooaega. Tema tahe ja pühendumus spordile on inspireeriv ning tema vigastusest taastumist hoitakse kõigi fännide poolt hoole ja toetusega.

Rapla Avis Utilitase korvpalliklubi teatas reedel, et Rait-Riivo Laane treeningul saadud vigastus osutus oodatust tõsisemaks ning 30-aastane tagamängija läheb operatsioonile.

Klubi teatas, et hooaja viimase kodumängu treeningul saadud vigastuse tõttu vahele jätnud Laane vigastus osutus oodatust tõsisemaks. “Raidil rebenes reielihase kõõlus, mis vajab operatsiooni ja pikemat taastumist, et uuel hooajal tugevamana platsile naasta,” kirjutas Rapla ühismeedias.

Kohilas kasvanud ja 2010. aastal Rapla meistriliigaklubiga liitunud Laane mängis sel hooajal Eesti-Läti liigas 28 mängu ning veetis keskmiselt platsil 27 minutit, mille jooksul viskas seitse punkti, jagas 5,2 resultatiivset söötu, haaras kolm lauapalli ja tegi 2,2 vaheltlõiget.

Raplal on enne hooaja viimast mängu 12 võitu ning 17 kaotust, Eesti-Läti liiga tabelis ollakse ilma play-off’i lootuseta kümnendal real. Rapla lõpetab hooaja pühapäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi kolmanda koha kindlustanud Riia VEF-iga.

Kuigi Rait-Riivo Laanet ootab pikka vigastuspausi, on oluline meeles pidada, et ta on tugev ja visa mängija, kes suudab taastuda ja naasta korvpalliväljakule veelgi tugevamana. Tema pühendumine ja vastupidavus on inspiratsiooniks nii tema meeskonnakaaslastele kui ka fännidele. Oluline on toetada teda sel raskel ajal ning anda talle aega ja võimalus täielikult paraneda. Loodame näha teda peagi tagasi mänguväljakul, tehes seda, mida ta armastab ja oskab kõige paremini – mängides kirglikult korvpalli.

Loe rohkem:  Drelli hea mäng ei suutnud Windy Cityt võiduni viia | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga