Rae Spordikool/VIASTON asus veerandfinaali juhtima | Võrkpall

2188660h7c0dt24

Tere tulemast Eesti võrkpallisündmuste päevikusse! Rae Spordikool/VIASTONi võistkond on šokeerinud fänne, asudes veerandfinaalis juhtima. Nende võimas mängustiil ja pühendumus võrkpallile on teinud neist tõelised liidrid kodumaiste võistluste areenil. Nautige nende meelelahutuslikku ja põnevat mängu ning jälgige nende teekonda võidusõttes meistritiitli poole. Kas nad suudavad säilitada oma positsiooni või ootab neid ees põnev pööre? Jääge kursis, et saada kõige värskemaid uudiseid Eesti võrkpalli kohta!

Põhiturniiril teise koha saavutanud Rae Spordikool/VIASTON asus võrkpalli naiste Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeriat põhiturniiri seitsmenda Viimsi/Tallinna Ülikooli vastu juhtima, võttes avamängus võidu.

Tuule Spordihoones peetud mängus koduseinte toetust nautinud favoriit Rae loovutas esimeses geimis 17 ja teises 20 punkti. Kodupubliku rõõmuks kujunes kohtumine kolmegeimiliseks, kui kolmandas geimis 30:28 tulemusega peale jäänud Rae võttis 3:0 (25:17, 25:20, 30:28) võidu, vahendab volley.ee.

Seejuures oli Viimsi/Tallinna Ülikoolil kolmandas geimis 24:21 eduseisus kasutada kolm ja hiljem veel kaks geimpalli, kuid ühtegi neist külalised realiseerida ei suutnud. Põhiturniiri omavahelistes kohtumistes mängis Rae võistkond Viimsi/Tallinna Ülikooli üle 3:0 ja 3:1 tulemusega.

Rünnakul 30-protsendilist efektiivsust näidanud Silvia Pertens panustas võitu 14 (+6), Hanna Pajula 11 (+3) ja Liis Kiviloo 11 (+7) punkti. Külaliste poolel tõusis resultatiivseimaks 16 punkti kogunud Raili Hunt. Triin Kaas lõpetas kohtumise kümne punktiga.

Kahe võiduni peetava seeria teise mängu toimumisaeg selgunud veel ei ole. Rae võidu korral saab seeria lõpu, Viimsi/Tallinna Ülikooli edu korral selgitab edasipääseja otsustav kolmas mäng.

Rae Spordikool/VIASTON on teinud suurepärase alguse veerandfinaalides, juhtides mängu ja näidates tugevat võrkpallimängu. Nende meeskonna tugevus ja oskuslikud mängijad on teinud neist tõeliseks konkurendiks. Nende pühendumus ja treeningute kõrge tase on ilmselt andnud neile eelise teiste meeskondade ees. Nende entusiasm ja soov võita on kahtlemata märkimisväärne ning meie kogukond on neile väga toetav. Oleme kindlad, et meeskond jätkab sama pühendumuse ja visadusega ning soovime neile edu edasisteks mängudeks.

Loe rohkem:  Laak vedas Bostiku võidule valitseva Poola meistri vastu | Võrkpall